Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 11:44, 12 Sie 2012    Temat postu:

Ciężko oglądać mecze o 3 miejsce i finałowe jesli nie ma tam naszych.. Widząc cieszących sie Włochów znowu zrobiło mi sie smutno Sad No ale cóż. Znowu sędziowie dali drugiego seta Bułgarom.. Ale sie cieszę że Włosi zdobyli brąz. Po pierwsze jest tam Michał Łasko Smile A po drugie lubię też Savaniego SmileSmile

Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Nie 12:40, 12 Sie 2012    Temat postu:

Na twitterze trwa radośc polskich kibiców z powodu przegranej Bułgarów. A ja
nie cieszę się z przegranej Bułgarii, wygranej Włochów, bo smucę się, że na podium nie będzie Polski. Nawet na najniższym

milka
Mistrz Typera PlusLigi 2013! :D

Posty: 1180

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Nie 15:32, 12 Sie 2012    Temat postu:

I Rosja ma złoto. Można powiedzieć, że przegraliśmy z Mistrzami Olimpijskimi. Ruscy pokazali klasę. Przegrywali 2:0 i w trzecim secie mieli Brazylijczycy piłkę meczową ale przegrali cały mecz 3:2. Mecz godny finału. Alekno postanowił zaryzykować Muserskim na ataku i Michajłowem na przyjęciu. I wyszło mu to na dobre Very Happy

Rosja - Brazylia 3:2
(19:25, 20:25, 29:27, 25:22, 15:9)

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Nie 15:58, 12 Sie 2012    Temat postu:

Bardzo mi sie podobał mecz.. Po prostu świetny mecz finałowy.. Powiedzmy sobie szczerze Brazylia mogła to wygrać.. To co zrobił Alekno to po prostu mistrzostwo.. Postawić Muserskiego który kończył wszystkie piłki.. Jak najbardziej zasłużone zwycięstwo Rosjan..

Siatkówka sie bardzo zmieniła. Daje to przykład drużyna Rosyjska. Kiedyś to oni grali tylko wysoka i gwoździe.. A teraz? Poprawili swoja psychikę.. Teraz nie ma słabych drużyn.. Teraz na wygranie meczu składa sie wiele. Dobre przygotowanie, dzień konia, dobra dyspozycja dnia jesli to jest to wtedy wszystko wychodzi..

Tish
Kurkowy Ręcznikowy

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 645

PostWysłany: Nie 16:08, 12 Sie 2012    Temat postu:

Myślę, że było to spotkanie godne olimpijskiego finału. Co tu się działo. Po 2 świetnie granych setach Brazyli w drużynie Rosji zaczęły się dziać rzeczy nieprawdopodobne. Widok kolosa mierzącego 218 na ataku to niecodzienna sprawa Przez to Brazylia została wybita z rytmu i zmarnowała taką szansę. Po jej świetnej grze myślałam, że medal jest już ich. Muserski(nie wiem jak się pisze xd) dobrze się spisywał sie na prawym skrzydle. Miny Brazylijczyków po przegranej bezcenne Razz oj Rezende będzie zły Smile nie lubię zbytnio Rosji, ale to co dziś pokazali, jak się podnieśli zasłużyli na złoto.

mischievous
Mistrz Typera LŚ 2013 :D

Posty: 4658

Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Nie 16:13, 12 Sie 2012    Temat postu:

Wow, co to był za mecz!
Były emocje, oj były, ale cieszę sie z tego wyniku, chociaż jest tam gdzies smutek że to mogliśmy być my..
Mimo wszystko, gratulacje, wyrównany i zacięty mecz!
Zwątpiłam już w 3 secie w Rosjan, ale podniesli się w ostatnim możliwym momencie Smile

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Nie 16:57, 12 Sie 2012    Temat postu:

Tak jak powiedziała Milka można powiedzieć że z Mistrzami Olimpijskim przegraliśmy chociaż czy to ma jakieś znaczenie?Porażka jest porażką.Ale ciesze się chociaż stawiałam na Brazylie i faktycznie byli o krok od medalu ale to co zrobił Alekno to mistrzostow-jak taki magik chociaz przed meczem powiedział że nim nie jest! Razz Muserski dzisiaj szalał na ataku i to był jego dzień,jego 13tka szczęśliwa i potrzebował poatkować chłopak a nie stać tylko murem.Dobrze się stało,Brazylia czatowała,chciała tego złota jak kazdy ale mnie wkurzają swoją postawa,za tą ich bezczelność choć dzisiaj pod siatką wyjątkow byli spokojni i w sumię sprzyjajacych warunkach się ten finał odbywał.Ale chytrość trochę wyszła bo już byli pewni,mieli zwycięstwo w kieszeni a tu proszę,Rosja ich sprowadziła do walki a nie spacerku.Mecz godny finału bez dwóch zdań,bardzo ciekawy pojedynek,kawał dobrej siatkówki i Rosja szczerze powiem zasłużyła sobie na ten złoty medal,a mina brazylijczyków-bezcenna!Szczególnie Rezende! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Nie 16:58, 12 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Diablica
Kurko Miłośnik

Posty: 2131

Skąd: Kraków :)

PostWysłany: Pon 11:50, 13 Sie 2012    Temat postu:

Ja chciałam, aby Brazylia wygrała. Może ze względu na Gibę Sad W każdym razie, mecz był na prawdę ekscytującyl Na wagę finału Igrzysk. Rosjanie w pierwszych dwóch setach nie prezentowali się najlepiej, ale obronili 2 piłki meczowe i dalej poprowadzili spotkanie.
No, chociaż mina Rezende jest zawsze fajna, kiedy przegrywają Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)