Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 16:04, 24 Lip 2012    Temat postu: IO2012, grupa A: Polska - Włochy

Polska - Włochy

29.07.2012
godz. 21:00
TVP1

Wypadałoby dobrze rozpocząć IO, więc może 3:2 dla nas? Wydaję mi się, że to będzie najtrudniejszy mecz dla Złotych w grupie, ale stać ich na zwycięstwo

Ostatnio zmieniony przez mewka dnia Wto 16:08, 24 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
karolina_18_1996
Kurko Miłośnik

Posty: 3055

PostWysłany: Wto 16:30, 24 Lip 2012    Temat postu:

Ja mam cichą nadzieję na 3:1 dla naszych Smile

Ostatnio zmieniony przez karolina_18_1996 dnia Śro 18:04, 25 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 16:41, 24 Lip 2012    Temat postu:

A ja napisze tak 3:1 dla nas. Będzie to pierwszy mecz i nie wiadomo jak graja Włosi.

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto 16:58, 24 Lip 2012    Temat postu:

To będzie najtrudniejszy zapewne mecz bo raz że na otwarcie i bardzo ważny to dwa Włochy chyba wydaje mi się w fazie grupowej najcięzszy nasz przeciwnik.Stawiam na zacięty mecz 3:2 dla Nas!Doooo boooju Orły!!! Very Happy Damy radę i Włochów pokonamy! Smile

Tish
Kurkowy Ręcznikowy

Posty: 645

PostWysłany: Wto 19:13, 24 Lip 2012    Temat postu:

Mówiono, że z Brazylią nie będzie szło im bardzo łatwo, a jednak tak najgorzej nie było. Miejmy nadzieję, że z Włochami będzie tak samo Smile
Trzymam dalej regułę, że meczów nie obstawiam Razz

Ostatnio zmieniony przez Tish dnia Wto 19:13, 24 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Wto 20:00, 24 Lip 2012    Temat postu:

Tish to trzymaj się tej reguły

Ja obstawię i wierzę w 3:1. Nasi to walczaki, lubią Włochów bardzo ha! będzie iskrzyło pod siatką zapewne, ale naszym nie radze zwracac uwagi na makaroniarzy, bo jeszcze kartki się posypią %) przypomina mi się ta śmieszna sytuacja z PŚ !

Włosi zagrożeni.

Jedna z gwiazd włoskiej reprezentacji może nie wystąpić w dzisiejszym pojedynku z Polską. Kontuzja nie jest poważna, ale może go wykluczyć z dzisiejszego pojedynku.

Ivan Zaytsev na piątkowym treningu doznał kontuzji lewego uda. Po przejściu szeregu badań okazało się, że kontuzja ta nie jest groźna. Nie wiadomo jednak czy trener włoskiej reprezentacji, Mauro Berruto desygnuje do gry Zaytseva, czy wystawi innego gracza.
Włosi zmierzą się z reprezentacją Polski dziś o godzinie 21.

Wiedziałam Very Happy 3:1 Razz

4 set miazga ! A mina Anastasiego jak zdobyliśmy 17 punkt GENIALNA Rucek mistrz Razz A Kurek powoli się rozkręcał, ale jak już się rozkręcił to asem mecz skończył Very Happy

Jakie emocje Razz I jak tu teraz iść spać Very Happy

A tak swoją drogą dziwne trochę mają stroje. Szczególnie Możdżonek, jak po młodszym bracie spodenki Razz

Komentatorzy mnie dobili, aż mnie uszy bolą

Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Nie 22:04, 29 Lip 2012    Temat postu:

A mnie się podobało jak komentowali, śmiechu było co nie miara Very Happy nie ma piłki setowej, ale jest set ball xd hahah Very Happy

Winiar poszedł jak Dzik w żołędzie!!
Przeszedł linię dolną Very Happy

aaaaaaaaaaaaa rozpjfkashfkjasFGSGH ICH W 4 SECIE !

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon 6:13, 30 Lip 2012    Temat postu:

No cóż piękny mecz,na początku kawał dobrej siatkówki siatkarze nam zaserwowali podczas tych Igrzyskach a póżniej to już tylko nasza dobra gra Very Happy W pierwszy secie brakowało nam tylko mocnej,dobrej zagrywki ale pózniej jak ona odpaliła to już Włochy nie wiedzieli co powiedzieć i to było piękne,te milczenie ich to "abbattimento"na naszą dobrą grę! Smile Set trzeci był myślę taki kluczowy,dobrze że go wygraliśmy bo pachniało by tie-breakiem a z nim to już wiadomo loteria.Cieszę się bardzo z wygranej,nie chce nic mówić już na poczatku bo to dopiero pierwszy mecz ale Polacy grają pięknie,te odopowiednie usawienie w obronie,te ataki ze skrzydeł Bartosza czy Zibiego który szaleje nam w tych atakach i czuje się mam wrażenie jak tami wolny,piękny ptak który może wszystko!I to jest fantastyczne! Very Happy Oraz nasz Piotrek i jego pułap no i zagrywki Asy Bartosza Kurka które przyprawiają przeciwników o mdłości,szczególnie ten ostatni!W czwartm secie Włosi to już miałam wrażenie że się boją grać w tą piłkę haha nie mogli już nic od siebie dać,tego co dali w pierwszym secie,tylko bronili się i patrzyli aby nie dostać mocniej po głowie,tak to wyglądało.Ale to jest ich problem Very Happy Jedynie co to mam zastrzeżenie największe do komentowania!O matko boska,uszy mnie piekły na te komentarze,po prostu może nie coś okropnego ale uważam ze byli mało przygotwani bo ilość błędów była spora jak na profesjonalne komentowanie!Zamist Michał Łasko to Lech Łasko(i to jeszcze nie poprawił się)Nie ma piłki meczowej ale jest set ball,pomylenie klubu Łukasza Żygadły,eh a ostatnio czytałam wywiad z Szaranowiczem że mają mało swoich ludzi w Londynie z TVP" ale liczy się jakość,i mogą się poszczycić doświadczeniem i kompetentnymi komentatorami"What?No nie wierzę po tym meczu!Jednak mecze na Polsacie sport z Panem chociażby Swędrowskim nie mają konkurencji!!!Ale jak to mój tato powiedział po tym jak to skomentowałam"Niech wyłączą to na 15 minut i wtedy zmienisz zdanie" haha więc się cieszę że to transmitują choć mamy już tak posuniętą techonologię i ilość jaką nam ludzie serwują więc mam prawo wyboru ale nie to jest najważniejsze zresztą,cieszę się z gry siatkarzy,że są w Londynie i teraz operacja Bułgaria Very Happy Gratuluję wygranej Złotopolskim!! trzymamy dalej kciuki!!! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Pon 6:19, 30 Lip 2012, w całości zmieniany 5 razy
amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 7:22, 30 Lip 2012    Temat postu:

A ja wiedziałam że tak będzie że w pierwszym secie Włosi wykorzystają na maksa zagrywke. Póżniej juz ją gdzieś zgubili. ale Igła przyjmował w punkt te bomby Smile Widać yło po niektórych zdenerwowanie. W końcu debiutowali na IO. 4 set to pokazanie Włochom że powinni sie nas obawiać Smile Pokazaliśmy kto tu rządzi. Obok trenera Rezende nie lubie też włoskiego trenera;/ wrr.. jak on mnie denerwował. Ale o dziwo Włosi nie dyskutowali tak. Sędziowie tez mieli swoje wpadki. Cieszy wygrana bo to początek.
A co do komentowania to jakaś porażka. Nie słyszałam swoich mysli. Nadawał jak nienormalny. Było ich dwóch a ja słyszałam tylko jednego Już po pół godzinie głowa mnie bolała. Przełączyłam na Eurosport i tam komentowali inni i mimo że nie tak żywiołowo jak na TVP 1 to w ogóle nie wiedzieli o co chodzi. Jednak komentatorzy z Polsatu nie mają sobie równych. Może dlatego że jesteśmy przyzwyczajeni do nich.

KIBICE no brak słow Smile To coś pięknego :)Oni są wszędzie. Nie ważne czy to Polska czy inny kraj. Pewnie Włochom sie dziwnie zrobiło. Byli zaskoczeni.

Co do strojów to jestem na nie. Nie podobały mi sie . Te co mieliśmy ostatnio było dobre. A takie ciasne:DVery Happy Smile No ale stroje nie sa najważniejsze. A nasz trener miał koszulkę z orzełkiem Very Happy

A dzisiaj nasz trener był taki "dziwny". Nie wiem jak to nazwać. Taki jak nie on.

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon 8:55, 30 Lip 2012    Temat postu:

Włosi na początku zawsze się wystrzelają a potem im już brakuje amunicji i nawet rezerw nie są w stanie uruchomić! Razz Uważam że szybko sie Włosi poddali tym lepiej dla nas ale na Igrzyskach to już powinno inaczej wyglądać,teraz system który obrali m.in Włosi podczas LŚ im po prostu wychodzi im za złe!I Oni wiedzą,nawet Łasko w wywiadzie powiedział że brakuje im meczy co niestety widać ale zobaczymy,dopiero wszystko się rozwija.Brawa dla Włochów że własnie nie dystkutowali tak jak podczas Pucharu Świata.
Kibice po raz kolejny pokazali swoją klasę i są tak samo fantastyczni jak sami siatkarze,naszych chłopcom za tą pracę którą wykonują należy się to aby mieli tyle tysięcy osób z boku,Oni uzupełniają ten Polski spektakl który robi wrażenie.A co będzie u nas na MŚ? Very Happy
Amy tak, też zauważyłam że trener coś siedział na tej ławce praktycznie z "nieodkrytą" twarzą.Taka pokoerowa twarz ale nie ma się co dziwić,Igrzyska,wielkie emocje,ciezki przeciwnik przed Nami i to jeszcze kraj Adrei,i przerwacajaca sie w głowie taktyka,plan aby wszystko wypaliło,nasi siatkarze świetnie dali rady ale wiadomo trzeba być mocno skoncentrowanym Smile

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 9:05, 30 Lip 2012    Temat postu:

Włosi wiedzą że jak będą dyskutować to mogą dostać zółte kartki. Więc musza zachować emocje. Choć to czasami ciężkie.

Właśnie pokazywali na TVP 1 wywiad z naszym trenerem. I cały czas miał poważną minę. dopiero jak go dziennikarz spytał o mecz Radwańskiej to sie uśmiechnął. I powiedział że zadedykują jej zwycięstwo Smile Na pewno cięzko jest grać jesli po przeciwnej stronie gra reprezentacja twojego kraju. Ale AA jest zawodowcem. Wie co robi wie jak naszych przygotować. Na prawdę zmienił nasza mentalnośc.

A i zapomniałam dodać. Bartek co raz bardziej stabilizuje zagrywkę. 3 asy w meczu to kiedyś u niego była rzadkość.
No i Ruciak ostatni set wchodzi na zagrywkę i as. Nasz JOKER Smile

Tish

Posty: 645

PostWysłany: Pon 9:24, 30 Lip 2012    Temat postu:

Jak zwykle dużo się działo, nawet nie wiem od czego zacząć Smile
To może co do meczu W pierszym secie faktycznie powiało grozą, ale to jeszcze bardziej zmotywowało chłopaków. Później widzieliśmy już tylko polską dobrą siatkówke. Wspaniałe obrony Igły, ataki Zibiego, Bartka, Winiara i Pita; świetnie zaczął funkcjonować blok (Bartosz chyba dobił pojedynczym Włochów ), zagrywka stała się skuteczniejsza (tu znów uznanie dla naszego Asa, ale nie zapominajmy o Kubie Jaroszu) i walka - walka o każdą piłkę, a mam tu na myśli wspomianą akcję Winiara, który rzekomo puścił się jak dzik w żołędzie O czwartym secie nie ma co pisać. Po prostu piękny! Tu pokazali jacy są na prawdę. I oczywiście fenomenalne zakończenie meczu asem serwisowym Bartosza Wink Andrea rzeczywiście był inny. Mam wrażenie, że w ogóle nie wyrażał emocji, o dziwo.
Włosi dali popis głównie w pierwszym secie, chociaż trochę zdołali jeszcze postraszyć. Masa błędów na zagrywce, a o 4 secie nie ma co pisać.
Jak dla mnie to na IO jest zupełnie inny klimat niż na innych imprezach. Wszystko takie nowe Koszulki sprawiły, że sami gracze wyglądali inaczej(stare bardziej mi się podobały ). Transmisje w TVP są dziwne, nie mówiąc o komentowaniu. Niczego nowego nie można było się dowiedzieć. Odnosze wrażenie , że wiedza komentatora ograniczała się do takich podstawowych rzeczy. Pan Swędrowski i Matlak są milsi dla ucha Smile. Przez chwile miałam ochotę wyłączyć dźwięk. Sama hala jakaś taka inna . Za to nasi kibice nigdy nie zawodzą, są w kazdym miejscu na świecie i ich doping zawsze jest nie powtarzalny Wink

Ilona
Kadra A

Posty: 397

PostWysłany: Pon 10:03, 30 Lip 2012    Temat postu:

Kochanieee. Kiedy powtórka? Obejrzałam 3 sety bo tyle mogłam...i 4 chce a nie ma nigdzie...

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 10:06, 30 Lip 2012    Temat postu:

Powtórka 4 seta była po 9 na TVP 1. Ale czy będą jeszcze powtarzac to nie wiem.

PostWysłany: Pon 10:27, 30 Lip 2012    Temat postu:

Na TVP to nie wiadomo. Teraz będą transmisje na żywo, a wątpię żeby w wolnym czasie dawali powtórki. Na Polsacie Sport w kółko były.. Może po zakończeniu IO. Zobacz na TVP Sport, albo w internecie powinien się pojawić. Bardzo często na YT dodają mecze Wink

Kilka złotych myśli szanownych komentatorów Smile
"Czaił się Bartek czaił, aż się zaczaił..."
"Nie będzie piłki setowej, ale będzie setball."
"Jądrowe ataki Zbyszka Bartmana."
"Profesore Winiarski."
I mój ulubiony, już wspomniany : "Winiarski ofiarnie jak dzik w żołędzie." Very Happy

Ostatnio zmieniony przez mischievous dnia Pon 14:10, 30 Lip 2012, w całości zmieniany 2 razy
Diablica

Posty: 2131

Skąd: Kraków :)

PostWysłany: Pon 13:10, 30 Lip 2012    Temat postu:

Aajajaj, gdybym za typowała, to za typowałabym dobrze, ale nie było mnie na forum. Nawet Nati mówiłam, że będzie 3:1 Co tu dużo mówić? Pierwszy set był trochę taką rozgrzewką, potem już pokazaliśmy tę dobrą formę. Smile Wielkie tutaj wyrazy uznania dla Winiara! To, co on wczoraj wyprawiał było naprawdę na wysokim poziomie!Smile
Komentarz do komantatorów....Chyba zbędny. Miałam wrażenie, że oni chcą coś powiedzieć, ale nie do końca wiedzą, czy jak to zrobią, to czy dobrze powiedzą. Ale przynajmniej było trochę śmieszie. A ekscytują się, jakby to była ostatnia piłka o złoto Olimpijskie Very Happy

milka

Posty: 1180

PostWysłany: Pon 13:16, 30 Lip 2012    Temat postu:

Ilona mecz jest do oglądnięcia tutaj pod tym linkiem Very Happy [link widoczny dla zalogowanych]

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 13:37, 30 Lip 2012    Temat postu:

Wydaje mi sie że Winiar to ten z przed kilku lat. Forma mu przyszła w odpowiednim momencie Smile Kiedyś komentatorzy mówili na Świdra profesor a teraz został nim Winiar Smile To co on robi to jest coś niesamowitego. Zagrywa, blokuje, broni a co najważniejsze przyjmuje.

mewka

PostWysłany: Pon 13:51, 30 Lip 2012    Temat postu:

Tak, więc...

- komentatorzy - w ogóle ich nie słuchałam Razz Oglądałam mecz z bratem i cały czas mu komentowałam, więc tych panów w akcji za bardzo nie pamiętam. Może to i dobrze. Stwierdziłam, że nie warto zwracać na nich uwagę Razz

- kibice - najwspanialsi na świecie! Very Happy

- stroje - nie podobają mi się, ale nie one są najważniejsze, liczy się gra a nie szata która zdobi gracza Razz

- No i ogólnie 4 set był piękny! Prawdziwy pogrom Very Happy Bartek na zagrywce szalał no i pięknie zakończył cały mecz Zibi i Winiar w ataku zrobili swoje. I żadna z was nie wspomniała o oczku Igły! Zajączek miał 100% w ataku Ogólnie cała drużyna zagrała bardzo dobrze. Walczyli i wygrali Very Happy

Dziękuję za link!

Ostatnio zmieniony przez Ilona dnia Pon 14:03, 30 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pon 17:51, 30 Lip 2012    Temat postu:

Może wygodniej się w nich gra naszym siatkarzom Wink Sam wygląd też nie bardzo mi pasuje, ale mimo wszystko wydają się takie bardziej uroczyste

mischievous

Posty: 4658

PostWysłany: Pon 18:29, 30 Lip 2012    Temat postu:

Mnie tam te stroje nie przekonują..
Dobrze że zakładane są tylko na Igrzyska, bo gdyby nosili je zawsze, to by było gorzej Very Happy

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 18:52, 30 Lip 2012    Temat postu:

A najlepsze jest to że mimo bombowych zagrywek Włochów mieliśmy niezłe przyjęcie. Smile I co dziwi bo Włosi słyną z regularnej i mocnej zagrywki w tym elemencie też wygraliśmy Smile

Tish

Posty: 645

PostWysłany: Pon 19:01, 30 Lip 2012    Temat postu:

To potwierdza, że słusznie wyprzedziliśmy Włochów w rankinku FIVB Wink Podobno Włosi nie bali się w ogóle Polaków, teraz może zacznął Naszych zagrywka zresztą też była bardzo dobra, szczególnie jak Bartosz ją ustabilizował.

PostWysłany: Pon 19:07, 30 Lip 2012    Temat postu:

Andrea zapowiada, że forma w przyszłym tygodniu ma być jeszcze wyższa. Wierzymy Wink

mischievous

Posty: 4658

PostWysłany: Pon 19:08, 30 Lip 2012    Temat postu:

I myślę że rzeczywiście tak będzie - raz, że najtrudniejszych rywali mamy za sobą, a dwa, że nasi "debiutanci" jako tako oswoili się z nową sytuacją Smile
Rzeczywiście przyjęcie mielismy bardzo dobre, Igła bronił znakomicie, zagrywka bardzo dobrze nam szła, szczególnie ostatni as Bartka Very Happy Pierwszy set, po prostu musieliśmy się oswoić z nową sytuacją, potem, mozna powiedzieć, poszło juz z górki.

Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Pon 22:28, 30 Lip 2012    Temat postu:

Stroje mnie się nie podobają jedni mieli zbyt dopasowane i .. no weźcie
Komentatorzy. Ha! cofam wszystkie złe słowa, ale było śmiechu,a jeszcze się tak ten koleś nakręcał, że nie mogłam tam Very Happy
Pierwszy set bł zły, bardzo, ale obstawiałam wynik 3:1 , więc wiecie Very Happy nawet mnie to ucieszyło haha
w 4 oczekiwałam, ze makaronów z 10 nie wypuścimy, ale nie wyszło, 14 też dobra Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)