Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 5715

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 12:37, 05 Lut 2013    Temat postu:

I koniec Australian Open dla Agi. Oglądałam mecz. W 1 secie wydawało się, że kontroluje spotkanie, jednak przegrała. To co sobie zbierała do przodu łatwo traciła.
Drugi set już słabszy w jej wykonaniu, niestety...
Wielka szkoda, bo była szansa wygrać, ale Na Li była wyjątkowo spokojna, dziwne, jak nie ona...

Dobił mnie ten mecz.

edit.
Nadal wraca na kort. "Nie oczekuję cudów..."

Kibice tenisa czekali na ten moment. Po ponad półrocznej przerwie Rafael Nadal wraca na tenisowy kort. Jak będzie prezentować się po poważnej kontuzji kolana? – Nawet nie marzę, aby wrócić na pierwsze miejsce – mówił.

Hiszpan zagra w chilijskim turnieju Vina del Mar w deblu i w singlu. We wtorek po długiej przerwie wyjdzie na kort w duecie z Juanem Monaco, a w środę zagra z kwalifikantem Guido Pellą z Argentyny.

Nadal doznał kontuzji podczas lipcowego Wimbledonu, nie pojechał na igrzyska, nie zagrał w US Open, opuścił turniej Masters oraz tegoroczny Australian Open. Jego powrót był wielokrotnie przekładany, wszystko po to, aby mieć pewność, że kolano jest w pełni zdrowe.

– Po tym, jak przez ponad pół roku przymusowo pauzowałem, teraz nawet nie marzę, by wrócić na pierwsze miejsce w rankingu – mówił na konferencji w Chile. Został tam przyjęty po królewsku. Zaraz po wylądowaniu dostał zaproszenie od prezydenta Sebastiana Pinery.

Do swoich wyników po powrocie Nadal podchodzi z dużym dystansem. – Nie oczekuję cudów, nie robię sobie żadnych nadziei. Po takiej przerwie chcę jedynie sprawdzić stan swojego organizmu. Przede mną starty w Sao Paulo i Acapulco, więc w najbliższych tygodniach czeka mnie jazda z pełnym załadunkiem – zapowiedział były lider rankingu ATP.

PostWysłany: Wto 13:59, 05 Lut 2013    Temat postu:

A ja kibicuje zawsze Djokovicowi.. Oczywiście kibicuje naszemu Jerzykowi..
Andy?? Jakoś za nim nie przepadam.. Taki co to nie on..

PostWysłany: Pią 21:29, 17 Maj 2013    Temat postu:

No powodzenia Very Happy Ale mecz trochę się opóżnia..

Jak dla mnie to nawet ciekawie się oglądało ten pojedynek.. Wcale aż tak duzo nasz nie odstawał od Federera... Jeszcze jak popracuje nad regularnością to będzie świetnie.. Widać że z meczu na mecz z turnieju na turniej idzie mu dobrze.. Wiecie kiedy zaczełam mu kibicować ? Nie w Paryżu tylko wcześniej jeszcze na Wimbledonie Smile Jak zobaczyłam jego pierwszy mecz właśnie tam to od razu mi sie spodobała jego gra Smile
Widać było jaki miał respekt przed Federerem Smile W końcu mógł sie zmierzyć ze swoim idolem Smile
życze mu aby coraz lepiej grał i odnosił sukcesy Smile
Chciała bym go zobaczyć w pojedynku z Nadalem Very Happy

Ostatnio zmieniony przez amylee dnia Sob 8:59, 18 Maj 2013, w całości zmieniany 1 raz
Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Wto 21:49, 21 Maj 2013    Temat postu:

Cały Jerzyk - zagrać 3 piłki piękne, pokazowe, aby za chwilę głupio przegrać 3 piłki. Very Happy
Ale brawa, brawa, dobrze, że w takim momencie kariery mógł zagrać z Federerem!

I uwaga.. jest awans na 23 miejsce w rankingu :>

karolina_18_1996
Kurko Miłośnik

Posty: 3055

PostWysłany: Pon 15:10, 01 Lip 2013    Temat postu:

Tenis- Wimbledon :IV runda singla mężczyzn
Jerzy Janowicz - Juergen Melzer 3:2 (3:6;7:6;6:4;4:6;6:4)
Łukasz Kubot - Adriano Mannarino 3:2 (4:6;6:3;3:6;6:3;6:4)

BRAWOO!

Także polski ćwierćfinał Wimbledonu! Wygra lepszy! Powodzenia!

W półfinale jeden polka zagra Very Happy I wydaje mi się, że będzie to Kubot Wink Z całą sympatią do Janowicza Wink

Teraz czekamy na Agnieszkę Very Happy

Ostatnio zmieniony przez karolina_18_1996 dnia Pon 15:11, 01 Lip 2013, w całości zmieniany 1 raz
amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 15:30, 01 Lip 2013    Temat postu:

A ja mam właśnie dylemat Very Happy Ale wolała bym aby Jerzyk wygrał.. Ale wygra lepszy Smile

Kurde Jerzy to doprowadzał mnie do zawału momentami.. Ale widać było że mu nie idzie..
Ale zawsze twierdze że nie sztuka jest wygrać mecz jak ci idzie sztuką jest wygrać mecz jak nie idzie... I to dzisiaj Jerzyk pokazał..

Serena odpadła z turnieju.. Aga ma szansę dojśc do finału..
Tylko w ćwierćfinale czeka ją Na Li a ta zawodniczka nie leży Isi.. Ale na razie nie wiadomo czy wygra ten mecz..

Isia w półfinale Smile

Agnieszka Radwańska awansowała do półfinału Wimbledonu! Polka w ćwierćfinale pokonała Chinkę Na Li 7:6, 4:6, 6:2. W 1/2 zagra z Niemką Sabine Lisicki.

Ostatnio zmieniony przez mischievous dnia Wto 16:46, 02 Lip 2013, w całości zmieniany 1 raz
amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Wto 17:47, 02 Lip 2013    Temat postu:

Oglądałam mecz.. Mogła to zakończyc na dwóch setach..

Powiem wam że momentami Aga mnie denerwuje.. Ja wiem że jej tenis opiera się na precyzji wielu zagraniach... Ale mogła by czasami te przeciwniczka przegonić po tym korcie... Bo jeśli ona będzie uderzac w połowe kortu to przeciwniczki zawsze bedą ja atakowac a ona będzie się bronić.. To tylko jedna taka moja uwaga..

Ale bronić to sie ona potrafi.. Wszystko wchodzi w kort.. Widać że czuje kort..

Ma szansę wygrać z Lisicki..

mischievous

Posty: 4658

PostWysłany: Śro 18:11, 03 Lip 2013    Temat postu:

BRAWO JERZYK!

Takiego meczu w turnieju Wielkiego Szlema jeszcze nie było! Na korcie numer jeden o miejsce w półfinale Wimbledonu rywalizowali Łukasz Kubot i Jerzy Janowicz. Lepszy okazał się ten drugi, który wygrał 7:5, 6:4, 6:4.

Oglądałam cały mecz i nie żałuję! Panowie szli łeb w łeb, jednak końcówki należały już do Jerzyka. Cieszę się z wyniku. Warto było obejrzeć ten mecz, choćby dla samej reakcji JJ Smile

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Śro 18:39, 03 Lip 2013    Temat postu:

Mecz fajny ale nie porywał.. Może dlatego że grali Polacy.. I trudno mi było kibicować jednemu.. Choć bliżej była do Janowicza..

No cieszę się .. Razem z nim płakałam.. A moment kiedy Jerzyk z Kubotem sie przytulili to już w ogóle mnie rozczuliło Sad