Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pią 20:27, 06 Lip 2012    Temat postu: LŚ, półfinał: Polska - Bułgaria

PostWysłany: Sob 13:03, 07 Lip 2012    Temat postu:

Wiecie, dziewczyny. Polsat potwierdził również, że wczorajszy mecz z Kubą będzie na otwartym, po czym kilka minut przed zdecydował, że tylko finał lub mecz o 3 miejsce (zależy, dokąd nasi dojdą - jak to ujęli) będzie transmitowany. Zamiast Polska-Kuba, były "Trudne Sprawy"...Może nie każdy lubi siatkówię, ale zaloze się, ze większość wolałoby ją oglądnąć, niż te kretyńskie seriale.
A jeśli chodzi o mecz, to obstawiam 3:0 dla nas! DO BOJUU, ORŁYYY! Very Happy

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob 14:13, 07 Lip 2012    Temat postu:

A ja stawiam 3:1 Smile DO boooju Orłyyyy!!!

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Sob 14:20, 07 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Sob 20:47, 07 Lip 2012    Temat postu:

Coś fantastycznego,jesteśmy w finale!!Bardzo podobał mi się ten mecz.Nasi zagrali jak dla mnie fantastycznie we wszystkich trzech setach!!!Zasługujemy z całą pewnością na ten finał bo nie pojedyńcze mecze,nie szczęscie nas zaprowadziło do tego finału tylko ciężka praca,indywidualności jak i zespołowość oraz radość z grania,wygrywania i robienia konsekwentnie swojego pozwoliło nam uzyskać taki bardzo dobry wynik a jutro możemy przypięczętowa tylko tą swoją siłę i fenomenalną grę ze Stanami,choć i ten mecz nie bedzie łatwy i zaraz po Brazylii na niego mocno wyczekuje to jestem pewna że to się nam uda.Bułgaria dzisiaj stała,po prostu stała i poza zrywem w pierwszym secie na zagrywce Bratoyeva i chwilowej przewadze w tym trzecim secie to nic specjalnego,Oni się meczyli strasznie w tym meczu z Nami,ewidentnie ten dzień im nie "leżał"ale przede wszystkim my im nie leżeliśmy(zreszta jak każdemu Razz)
Nasi siatkarze są złocii!Nie tylko jutro(wierze po prostu w ten medal złoty)ale zawsze!Za to co robią,za tą ich postawę,za wszystko,za to że są i przynosza mi tak wiele radości!Dziękuje!!!! Już tylko żyje tą jutrzejsza niedzielą i nie mogę się doczekać!!!!

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Nie 10:40, 08 Lip 2012, w całości zmieniany 8 razy
mewka

PostWysłany: Sob 20:57, 07 Lip 2012    Temat postu:

Przyznam się, że po meczu z Brazylią, kiedy to wyeliminowaliśmy ich z turnieju widziałam naszych Złotych w finale. Nie czułam tego, ale ja to wiedziałam! Bałam się, że mogę się przeliczyć, ale nic z tego! Już przed meczem czułam narastające emocje i nie zawiodłam się. Zwycięzców się nie osądza, więc nie będę się czepiać tego co dzisiaj Złotym nie wyszło. Jutro muszą zagrać na 200% swoich możliwości, ale i tak już jestem szczęśliwa! Na naszych oczach piszą się nowe rozdziały historii polskiego sportu! Dzisiaj Isia w finale Wimbledonu, jutro Złoci powalczą w finale LŚ! Zaraz będę ryczeć ze szczęścia Razz

PS Po co ta nerwowa końcówka w 1 secie? Prawie na zawał zeszłam!

Hej mamy medala! Polacy maaaamyyy medaaaalaaaa!

PostWysłany: Sob 21:12, 07 Lip 2012    Temat postu:

To niesamowite że historia tworzy się na naszych oczach Smile Końcówka pierwszego seta była naprawdę nerwowa, o początku drugiego nie mogę nic powiedzieć bo musiałam umyć samochód ale po tym drugim secie byłam już pewna że bez problemu awansujemy Very Happy

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Nie 8:05, 08 Lip 2012    Temat postu:

Dopiero dzisiaj obejrzałam powtórkę bo była u mnie straszna burza:(

Jesteśmy w finale Very Happy nadal to do mnie nie dociera:) Może mecz nie był jakiś emocjonujący i chyba jeden ze słabszych meczy wykonaniu naszych panów. To jednak wygrana cieszy Smile Zresztą grasz tak jak przeciwnik pozwala. A nasi siatkarze zasłużyli na finał ( i na wygraną) to co pokazuja w tej edycji LŚ jest fenomenalne Smile Już 4 impreza a my nie schodzimy z podium Very Happy Oby tak dalej Very Happy

Sędziowie nie popisali sie. Czasami mysle że ci sędziowie są w jakims innym świecie. Jestem przeciwna temu aby sędziowie liniowi byli z tego samego kraju. Mylili sie w obie strony. Wiadomo nam nie były potrzebne te darmowe punkty bo i bez tego bym wygrali. Wiadomo jacy sa kibice Bułgarscy. Im bardziej "krzywdzi" sie ich zespół tym bardziej sie nakręcają. Ale to nie wina naszych siatkarzy. A kibice szkoda gadać. To co zrobili to przeszło wszelkie oczekiwania. Zachowali sie jak prymitywy. Powinny być wyciagnięte konsekwencje. Federacja powinna coś z tym zrobić. Może np to aby nie dawać takim zespołom organizacji turnieju. U nas by czegoś takiego nie było. Gwizdy gwizdami. Ale żeby rzucać butelkami itp. w naszych siatkarzy, a potem wyczekiwanie na nich po meczu ?? To jest skandal!!

Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Nie 11:37, 08 Lip 2012    Temat postu:

Oglądałam 2 sety i ostatnią piłkę trzeciego i nie wiem co z kibicami było..
Ale zwycięstwo cieszy ! Brawo!

Diablica

Posty: 2131

PostWysłany: Nie 11:52, 08 Lip 2012    Temat postu:

Co ja tu mogę powiedzieć? Wszystko zostało powiedziane! Zgodzę się z amylee - sędziowie jakby byli ślepi! Na szczęście sędziowali źle obustronnie. Wiem, że głupio to brzmi, ale też nie za bardzo lubię, jak drużyna przeciwna przegrywa przez błędu sędziowskie. Kibice...To są bałkany. Ich temperament się ukazał, na szczęscie przeprosili za zachowanie i życzą nam złota.
W które wierzę całym sercem.
JESTESMY W FINALE! :hamster_evillaugh:

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)