LŚ, grupa B, IV weekend: Polska - Finlandia

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 10:34, 13 Cze 2012    Temat postu: LŚ, grupa B, IV weekend: Polska - Finlandia

Polska - Finlandia

15.06.2012
godz. 18:30
Polsat Sport

Na samym początku gospodarze. Wraca Mikko Esko i może będzie trochę trudniej, ale po turnieju kwalifikacyjnym dostał wolne i ta dłuższa przerwa od gry może źle na niego wpłynęła. Mimo wszystko liczę na te 3 punkty. Jeśli mamy wygrać grupę to nie możemy tracić punktów z zespołami z ogórkowej części tabeli

karolina_18_1996
Kurko Miłośnik

Posty: 3055

PostWysłany: Śro 13:15, 13 Cze 2012    Temat postu: Re: LŚ, grupa B, IV weekend: Polska - Finlandia

mewka napisał:
Jeśli mamy wygrać grupę to nie możemy tracić punktów z zespołami z ogórkowej części tabeli

Otóż to Very Happy Dlatego 3:0 dla nas Very Happy

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Śro 15:46, 13 Cze 2012    Temat postu:

My wszyscy bysmy chcieli abyśmy fajnie,szybko,gładko zwyciężali ale przeciwnicy którzy mają wiecej porazek niż zwycięstw potrafią w decydującym momencie zaskoczyć i postawić cięzkie warunki,no oby tak teraz nie było i nasi poradzili sobie nawet mimo twardych warunków załóżmy hipotetycznie Finów to i tak wygramy to w 3 setach! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Śro 15:46, 13 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 19:46, 15 Cze 2012    Temat postu:

Finlandia – Polska 0:3 (16:25, 24:26, 19:25)

Polska: Nowakowski, Winiarski, Kurek, Bartman, Żygadło, Możdżonek, Ignaczak (libero) oraz Ruciak, Kubiak

Finlandia: Siltala, Hietanen, Mi Oivanen, Ma Oivanen, Lehtonen, A. Esko, Mäntylä (libero) oraz Palokangas, Tuominen, M. Esco

No co ja mogę powiedzieć Very Happy Cieszę się z wygranej, 3 punkty teraz się liczą. Finowie obudzili się na końcówkę 2 seta, ale to nie wystarczyło. Wink

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Pią 20:03, 15 Cze 2012    Temat postu:

W sumie dzisiaj te mecze siatkarek i teraz siaktarzy bez większych emocji jak kiedyś Bartosz Kurek powidział"Mecz się odbył"i nic więcej nie można powiedzieć,Finowie się tak jak mówi Diablica,pod koniec drugiego seta obudzili ale i tak tym powerem że tak powiem nie potrafili zrobić krzywdy Smile Chcieliśmy 3 punkty w tym spotkaniu zreszta jak w kazdym kolejnym ale wazne było to pierwsze zwyciestwo ze względów psychologicznych a poza tym na takim przeciwniku przepraszam Mewka ale nie możemy tracić punktów,gra sie tak jak przeciwnik pozwala Razz Fajnie ze mimo tych problemów na kadrze nasi się zmoblizowali i i zbliżają się dzieki temu to finału Smile Gratulacje chłopaki,trzymamy kciuki za kolejne mecze!!!!!!

Kurde czemu ja tu nie obstawiłam meczu ?? Nie wiem. Cieszy wygrana Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)