LŚ, grupa B, III weekend: Polska - Finlandia

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 11:46, 09 Cze 2012    Temat postu: LŚ, grupa B, III weekend: Polska - Finlandia

PostWysłany: Sob 12:03, 09 Cze 2012    Temat postu:

No to 3:1 dla Nas Smile Dooo Booooojuuuu Orły!

3:1 (23:25, 25:17, 25:19, 25:13)

Wiele nie mam do napisania poza tym, że Eemi to jeden z moich ulubionych zawodników Sad Mam nadzieje, że nic mu się nie stało i będzie mógł dalej grać, ale niestety wyglądało to strasznie poważnie Sad

A Złoci zrobili swoje i tyle na temat meczu Wink

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Sob 19:05, 09 Cze 2012    Temat postu:

Jak obiecałam mewce więcej nie będe pisać na temat Finów. (nie no chociaż napisze jedno) Mam nadzieję ze rozgrywający wróci jak najszybciej do zdrowia bo wygladało to strasznie. Będę trzymac kciuki.

A co do meczu to powiem tak nasi troche zaczeli tak jak by nie wiedzieli co sie dzieje ale szybko opanowali sytuacje., Najlepsze były obrony Igły. Dzisiaj był jego dzien. Troche zamarłam gdy skręcił noge ufff ale wszystko dobrzesie skończyło. Mam nadzieje ze jutro tez popisze sie takimi obronami Very Happy

A i to co mi sie jeszcze rzuciło w oczy to to że warunki tam są straszne co pokazał filkim Igły i to że u nas zaraz by ratownicy i nosze były a tam po paru minutach dopiero jakiś facet przyszedł z noszami szybciej był nasz fizjoterapeuta. Troche to nie ładne.

Ostatnio zmieniony przez amylee dnia Sob 19:13, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Sob 19:46, 09 Cze 2012    Temat postu:

Cieszę się że wygrana i to za 3 punkty choć po tym pierwszym secie i tej walce która była na samym początku z obu dwóch stron bałam się i pomyślałam zreszta jak każdy chyba ze łatwo nie będzie.I na początku nie było bo widac że finowie chcieli bardzo wygrać to spotkanie ale poza tym pierwszy setym no i tym drugim ale to tez tylko początek drugiego seta dobry w wykonaniu zespołu Finlandii,pózniej to już układało się po naszej mysli gdyż skupiliśmy się i zaczeliśmy małymi krokami tworzyć dobre akcji i z minuty na minute to zaczeło się rozkręcać bo Finowie nie zaprezentowali niczego niespodziewanego,jedynie wiadome było że bracia Oivanenowie będa razić swoimi atakami czy zagrywką ale i to póżniej nie wychodziło bo zaczął funkcjonowac nasz blok,świetne obrony Ignaczaka to naprawdę jeden z najlepszych meczy Krzyśka!Przyjemnie było patrzeć na jego przyjęcie i te wydawało by się nie do obrony piłki a On to wszystko bronił! Smile Gdybysmy od początku grali tak jak od drugiego seta mogłoby się to skończyc w 3 setach ale nie ma też bolączki bo czwarty set się odbył ale tez tak jakby go wcale nie było,i mogło by go nie byc ze względu na kontuzje rozgrywającego-życzę mu dużo zdrowia i aby szybko powrócił do grania,choć to naprawdę powaznie wyglądało.Podejrzewam że cos z kręgiem szyjnym,coś okropnego Sad a po drugie to mały blamaz bo Finowie stali bezradni i patrzyli tylko jak atakują po drugiej stronie,już było mi ich szkoda i widać że nasi chlopaki tez chcieli to skończyć i nie było im do śmiechu że ich tak przepraszam "masakrują".Ciesze się ze wygrana ale życze wszystkiego dobrego Tervaporttiemu!

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Sob 20:22, 09 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Bławatek

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 1097

PostWysłany: Sob 20:17, 09 Cze 2012    Temat postu:

Najważniejsze, że są 3 punkty Very Happy ostatni set to już pokaz siły, świetna gra Smile chyba wszystko już napisałyście, ja tylko chcę życzyć zdrowia Tervaporttiemu, nie wyglądało to za dobrze, oby to nie było nic poważnego!

mewka

PostWysłany: Nie 11:18, 10 Cze 2012    Temat postu:

Amy chodziło mi o to, żebyś nie pisała zdań typu "przepraszam mewka, ale finowie mnie denerwują", bo one nie są na temat meczy Very Happy

Po drugie Eemi Tervaportti wyliże się z tego Very Happy

W czwartym secie meczu z Polską młody rozgrywający Suomi, Eemi Tervaportti, doznał groźnie wyglądającej kontuzji. Na szczęście, uraz nie jest tak poważny, jak początkowo zakładano.

Do kontuzji doszło w momencie, gdy Eemi Tervaportti niefortunnie zderzył się z libero własnej drużyny, Pasi Hyvarinenem. Sytuacja wyglądała bardzo dramatycznie, gdyż młody rozgrywający Finlandii nie był w stanie sam podnieść się z parkietu. Natychmiast podbiegli do niego lekarze obu ekip, którzy próbowali udzielić mu pierwszej pomocy. Istniało duże podejrzenie, że Fin nabawił się poważnej kontuzji kręgosłupa. Dla bezpieczeństwa usztywniono mu kark i przewieziono do miejscowego szpitala, gdzie wykonano badania.

Wyniki nie wykazały poważniejszych obrażeń. Na tym jednak koniec dobrych wiadomości, bowiem Eemi Tervaportti nie wystąpi już w tegorocznej Lidze Światowej. Siatkarz zmuszony będzie do noszenia specjalistycznego kołnierza ortopedycznego i przez trzy tygodnie nie będzie mógł trenować.

Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

źr.s-w-.pl

Po trzecie Igła jest pierwszy w rankingu libero! Very Happy

Ostatnio zmieniony przez mewka dnia Nie 11:19, 10 Cze 2012, w całości zmieniany 1 raz
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)