LŚ, grupa B, II weekend: Polska - Finlandia

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 18:53, 30 Maj 2012    Temat postu: LŚ, grupa B, II weekend: Polska - Finlandia

PostWysłany: Czw 13:16, 31 Maj 2012    Temat postu:

3:1 dla Polski MVP echh napisałabym, że Krzysiu Ignaczak, ale to mało prawdopodobne, więc stawiam na Miśka Winiarskiego Very Happy

PostWysłany: Czw 15:20, 31 Maj 2012    Temat postu:

3:1 dla nas oczywiście Very Happy Trzeba sie zrewanżować tym Finom a zwłaszcza Silltali Very Happy

PostWysłany: Sob 19:22, 02 Cze 2012    Temat postu:

No proszę i kolejne zwycięstwo za 3 punkty! Smile To może jutro też za trzy punkty? Very Happy Albo przynajmniej zwycięstwo i byłby wymarzony plan naszych siatkarzy Ale co do dzisiejszego spotkania to trochę dzisiaj nam to szło gorzej niż wczoraj,trochę się męczyliśmy tą grą ale ja pochwalę i tak naszych Złotopolskich bo właśnie mimo tej gorszej gry która zapewne jest efektem treningów bo tak naprawę każdy siatkarz grał nierówno więc absolutnie to też jest usprawiedliwienie to mimo to siatkarze potrafili wygrać i tak mecz.Dobrze że to przypadło na ten dzisejszy mecz a nie na tej jutrzejszy,najważniejszy.FInlandia zagrała lepiej,o niebo lepiej niż wczoraj z Brazylią zresztą nie mogłobyć inaczej bo już gorzej być nie może a tylko lepiej i tak też było w ich grze,zależało im chyba na lepszym pokazaniu się z Nami aniżeli z Brazylią hehe jednak to im się nie udało.w trzecim secie to wyrażnie odeszła im ochota do grania a my to wykorzystaliśmy Fajnie że Bartek powraca do gry bo jutro napewno nam pomoże chociaż w Torono wygraliśmy z Brazylią bez niego to dobrze że jutro będzie bo ten mecz napewno będzie trudniejszy bo Brazylia zagra w inny składzie i będzie to Ona chciała się zrewanżować,oby to im się nie udało.Bartek potrzebuje jeszcze grania ale jak po pauzie to i tak dzisiaj zaprezentował się z klasą,w trzecim secie jego ataki były coraz lepsze,mocniejsze,pewniejsze i może byc tylko lepiej z czego się ogromnie cieszę! Smile Jeszcze tutaj po raz kolejny gratulacje dla Zbyszka Bartmana,kolejny raz najlepszy zawodnik w meczu i jestem pełna podziwu dla niego bo w tak krókim czasie jednak umówmy się potrafił się przestawić na atak i zaklimatyzować się do tego stopnia że jest napewno naszą siłą napędową i pomaga nam bardzo dużo w walce o finał w Sofii!Brawa dla chłopaków,za każdym razem uwielbiam ich jeszcze bardziej,choć już wydawałoby się że to już jest apogeum to jednak moje serce wali coraz mocniej i zachwytów nie ma końca! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Sob 19:23, 02 Cze 2012, w całości zmieniany 2 razy
amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Nie 9:14, 03 Cze 2012    Temat postu:

haaaaa i dobrze tym Finom. Ogólnie mecz cięzki bo chłopaki męczyli sie ale pokazali ze nawet jak nie idzie to potrafia wygrac. Ale jeśli chcą wygrac z Brazylią to nie moga tak grać. Najgorszy był pierwszy set. Bo zaczelismy nerwowo w przyjeciu. Ale potem było już coraz lepiej.
I znowu sie potwierdza to że jak jednemu nie idzie to wchodzi zmiennik i pomaga. To jest dobre że mamy wyrównany skład. Zbyszek coraz bardziej upewnia sie na pozycji atakującego Smile To jest jego pozycja. Dwa kolejne sety to była nasza gra i kontrolowanie gry Smile
Fajnie że Nowakowski mimo kontuzji zagrał świetnie Smile No i Bartek wraca do formy SmileSmile

Wczoraj oglądając mecz potem czytając wywiady z AA. To mamy super trenera. Z tych 3 trenerów on jest najlepszy. Oczywiście nieujmując tamtym bo każdy wniósł coś do naszej kadry. Ale AA jest takim trenerem który poświeca sie pracy i w wywiadach madrze mówi zalezy mu. Jak by był Polakiem Smile Mam nadzieję że będzie z nami jak najdłużej Smile

mewka

PostWysłany: Nie 11:28, 03 Cze 2012    Temat postu:

Amy nie obrażaj moich kochanych Finów!

"W pierwszych setach odpalamy jak stary ciągnik" jak o fajnie ujął Igła Razz Zwycięzców się nie osądza, więc nie będę krytykować to co im nie wyszło, ale pochwalę Zibiego - oczom własnym nie wierzę jak tak patrzę na to co robi na boisku Razz Jeszcze tylko Bartek w 100% formie i sukces murowany Very Happy Dzisiaj muszą zagrać pewniej i zdecydowanej, bo podrażnione Kanarki to złe ptaszyska

PostWysłany: Pon 14:08, 04 Cze 2012    Temat postu:

A mi tam nie przeszkadza że Wochów nie lubisz:?D Ja po prostu tych finów nie daże sympatią choć mam do nich szacunek bo fajnie grają w siatkówkę Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)