Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4145

Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 14:09, 19 Maj 2012    Temat postu: LŚ, grupa B, I weekend, Polska - Kanada

Polska - Kanada

21.05.2012
godz. 02:00
Polsat Sport

no to co, wygrywamy? Very Happy

Ostatnio zmieniony przez MagdalenaM92 dnia Nie 2:44, 20 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Nie 10:54, 20 Maj 2012    Temat postu:

Może być bardzo ciężko, Kanadyjczycy po bardzo dobrym meczu wygrali wczoraj z Brazylijczykami 3:2. Zobaczymy, jak będzie wyglądała skuteczność, Schmitt doprowadzał momentami Brazylię do rozpaczy, na ten moment jest najlepiej punktującym turnieju.. Oby Kanadzie spadła skuteczność ataku, bo nie wyobrażam sobie kolejnej przegranej i to z zespołem dużo od nas słabszym... Wink

PostWysłany: Pon 3:10, 21 Maj 2012    Temat postu:

Ja !! wspaniały to był mecz !! piękny, niepowtarzalny!!! Świetna gra i walka! Tak walka każdego zawodnika!!! Obrona Łukasza *.* każda rozegrana piłka !! wow !! świetna gra na przestrzeni meczu! Od nieszczęsnej kontuzji Piotrka!! To staw skokowy! Wczoraj Michał Kubiak, dziś Piotrek! Ale mamy tak wspaniałych fizjoterapeutów , ze wow!
A kibice!! no ludzie no!!!

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 9:15, 21 Maj 2012    Temat postu:

No i pokazaliśmy Kanadyjczykom jak sie gra w siatkówke. Kanada była pewnie przekonana że po przegranym meczu z Finami będziemy mieć doła a tu taka niespodzianka Smile Chłopaki walczyli o każdą piłkę. Szkoda tego pierwszego seta bo mogli go wygrac. Ale po kontuzji Cichego chłopaki sie zmotywowali i dla niego wygrali Very Happy 31 punktów Bartmana :Ld Szaleje Smile Oby więcej miał takich meczy Smile Chłopaki po 2 secie odżyli Very Happy Chyba najlepszy mecz w ich wykonaniu jak do tej pory. No i w końcu mieliśmy dobre przyjęcie Smile Dziwnie mi sie patrzy jak Bartka nie ma w wyjściowej 6 a tym bardziej w 12 Very HappyVery Happy heh Smile) Ale lepiej zeby sie kurował SmileSmile Brawo chłopaki Smile Jaka to siatkówka jest dziwna. Jednego dnia wygrywa sie drugiego przegrywa a nastepnego wychodzi sie na boisko wygrywa mecz i to w ładnym stylu SmileSmile

mewka

PostWysłany: Pon 10:32, 21 Maj 2012    Temat postu:

Oni są wspaniali! Dzisiaj udowodnili, że nie bez powodu zajmują 4 pozycję w rankingu FIVB. Niech teraz wszyscy ich się boją! Very Happy Waleczni jak Dziki!

Cichy i ten jego stoicki spokój! A potem po drugim secie jak nieśli go chłopaki to miał takiego banana na twarzy Very Happy

Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Pon 11:52, 21 Maj 2012    Temat postu:

Po meczu powiedzieli:

Andrea Anastasi ( trener reprezentacji Polski):
Cieszę się, że wróciliśmy do dobrej formy i zagraliśmy bardzo dobry mecz. To nie było perfekcyjne, ale nasza obrona i blok były dobre. To jest zawsze ciężki turniej. Trzeba mocno walczyć, by odnosić zwycięstwa.

Marcin Możdżonek (kapitan reprezentacji Polski): Bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa. Zajęliśmy dobrą pozycję przed dalszą częścią rozgrywek. Na początku meczu zabrakło koncentracji, ale później wróciliśmy do gry i graliśmy według naszych założeń.

Glenn Hoag (trener reprezentacji Kanady): Polska dała nam dziś siatkarską lekcję. W pewnym momencie wyglądaliśmy jakbyśmy byli drużyną juniorów. To był trudny mecz. Nie potrafiliśmy kończyć akcji. Każdy mecz będzie dla nas testem i częścią procesu nauczania.

Frederic Winters (kapitan reprezentacji Kanady): Polska drużyna była dziś lepsza. Myślałem, że będziemy dalej gotowi walczyć po pierwszym secie, ale w pozostałych trzech nie zrobiliśmy dobrej roboty. Musimy poprawić naszą grę w ataku.

źr.pzps

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)