Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 14:28, 31 Lip 2012    Temat postu: IO2012, grupa A: Polska - Argentyna

Która Argentynę w trzech setach pokona

Ostatnio zmieniony przez mewka dnia Wto 15:17, 31 Lip 2012, w całości zmieniany 2 razy
amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 14:40, 31 Lip 2012    Temat postu:

Szczerze to nie wiem jaki wynik postawić Serce chce 3:0 ale 3:1

Ogólnie to czekam na mecz bo chce zobaczyć jak nasi zagrają. Jesli przegrają w co nie wierze. to będzie oznaczać że z formą nie trafili. Ale podchodzę na razie spokojnie do tego bo wierze w naszych chłopaków. Przecież nie zapomnieli jak sie gra w siatkówkę i to na ich poziomie Smile Brazylia tez przegrywała jeden mecz a potem wygrywała cały turniej Smile Szkoda że ta passa zwycięstw została przerwana. Ale teraz wszystkie zespoły będą sie mobilizowac na naszych. Aby tylko udowodnić to że są lepsi od nas.

Ostatnio zmieniony przez amylee dnia Wto 17:37, 31 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz
mischievous
Mistrz Typera LŚ 2013 :D

Dołączył: 11 Lip 2012
Posty: 4658

Skąd: Podkarpacie

PostWysłany: Wto 15:23, 31 Lip 2012    Temat postu:

Ja też nie wiem, po dzisiejszym meczu już wszystko może się wydarzyć, ale wierzę w siłę naszej drużyny i typuję 3:1 Smile

Dzisiaj łamię zasadę i typuję mecze Smile
Myślę, że będzie 3:0. Chłopaki na pewno przeanalizują mecz i wyciągnął wnioski. Porażki w końcu też uczął Wink
Mam nadzieję, że mam rację

Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Wto 17:12, 31 Lip 2012    Temat postu:

Brawo Mewka Very Happy

Argentyna to moja druga drużyna po Polsce, ale licze na 3:0 z naszej strony! Wybacz Sebastianie Very Happy

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto 17:45, 31 Lip 2012    Temat postu:

huh kolejny cieżki mecz napewno bo Argentyna ma potencjał,by atakować ścisłą czołówkę ale stawiam że wygramy w trzech setach Very Happy 3:0 dla nas!Do booooju Orły!!!Trzymam mocno kciuki! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Wto 17:45, 31 Lip 2012, w całości zmieniany 1 raz

Mischi tak to wiersz mojego autorstwa Very Happy

Tish podesłałabym gdybym miała konto na FB. Ja jestem z tych, którzy jeszcze nie mają tam konta. Tak są tacy ludzie Zawsze ktoś może podesłać za mnie

Teraz mam przeczucie, że może być 3:1, ale i tak będę się trzymać mojej pierwszej tezy Razz

Piekny prezent na urodziny Smile
Polska po raz kolejny pokazała, że gra świetną siatkówke! Wyjście Rucka w końcówce pierwszego seta i strzelenie dwóch asów z rzędu to było coś Smile Ogólnie chyba było 6 czy 7 asów w tym spotkaniu dla Polski, było troche błedów w zagrywce, ale nie zrobiło to nam większej różnicy, najwazniejszy jest wynik Smile Winiar i Kurek zagrali kilka świetnych akcji, cieszę się że Łukasz zaczął grać więcej na środek, Możdżon i Piotrek świetnie sobie poradzili, ogólnie bardzo udany mecz, oby więcej takich! Very Happy

Ostatnio zmieniony przez mischievous dnia Czw 18:13, 02 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 18:20, 02 Sie 2012    Temat postu:

Wielkie gratulację chłopakom za ten mecz!Smile Mówiłam Amy że będzie dobrze? Very Happy Byłam spokojna przed tym meczem jak i zresztą teraz.Zagraliśmy dzisiaj swoje do końca i mamy tego efekt.Dzisiaj napewo Zibi Bartman był najlepszym zawodnikiem,naprawdę coraz lepiej idzie ma na ataku,ten plas był wspaniały za blok kiedy Argentyńczycy się ustawiali już na linii trzeciego metra,Zibi stosuje coraz to różnorodne formy ataku i chwała mu za to.Świetne zagrywki tego zawodnika jak i Kurka.W ogóle dzisiaj u nas zagrywka "leżała"bo i Ruciak w 1 secie świetne 2 asy i Winiar oraz Możdzonek też pomieszał po drugiej stronie z kolei Argentyńczycy zawsze stawiają na mocną u siebie zagrywkę ale dzisiaj brakowało im tego elementu.Argentyna zagrała dwa pierwsze sety napewno lepiej niż ostatnio np.podczas Memoriału bo wcale łatwo nie było,bo punkt za punktem się toczyło ten mecz szczególnie w tym drugim secie,pózniej chyba im ochota do gry odeszła i odpuścili sobie tego trzeciego seta ale to znowu nie nasz problem.Fajnie że wygraliśmy a może powiem tak jak komentator na końcu"Niestety wygrana Polski" Laughing to kiedy w końcu jest dobrze?<O ironio! Razz Do booooju Orły! Smile I świetny prezent dla naszego Ziomka bo również może być zadowolony z tego jak zagrał! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Czw 18:25, 02 Sie 2012, w całości zmieniany 2 razy
amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Czw 18:31, 02 Sie 2012    Temat postu:

Szczerze to bałam sie tego meczu i tego pierwszego seta. Widać było po chłopakach w pierwszym secie taką trochę niepewność. Ale w końcówkach nie zawodziliśmy. Ale wiedziałam że jak wygramy tego drugiego seta to cały mecz jest nasz. Brawa dla naszych chłopaków za walkę i za to że mimo porazki wyszli na boisko i zagrali swoją siatkówkę Smile Ale zgadzam sie z komentatorem że nasi mimo wygranych punktów nie cieszyli sie bardzo. Podchodzili do tego ze spokojem. I może to dobrze. No i już poprawili mi humor Very Happy

mischievous

Posty: 4658

PostWysłany: Czw 18:36, 02 Sie 2012    Temat postu:

A propo dzisiejszych asów Polaków, znalazłam na internecie bardzo ciekawy obrazek z treścią "Bo my Polacy asów nie chowamy w rękawkach" coś w tym jest, przecież dzisiaj Rucek wyszedł bez nich Wink

MagdalenaM92
Główny Admin.

Posty: 4145

Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw 18:44, 02 Sie 2012    Temat postu:

cieszy wygrana, i mam nadzieję że nasi siatkarze będą piąć się w górę jeśli chodzi o poziom gry, bo jednak mimo wszystko nie jest jeszcze on taki jaki był w finałach ligi światowej ...

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 18:50, 02 Sie 2012    Temat postu:

A faktycznie!Razz chociaż dzisiaj nie pokazaliśmy wszystkiego!Razz z rękawami czy bez Rucek zawsze the best i ustawia sobie wszystkich po drugiej stronie.Jeszcze co do meczu to warto zaznaczyć że radzimy sobie z problemami które miały miejsce wcześniej znakomicie,nas to nie przybiło tylko pozwoliło na powrót do swojej gry Smile

Tish

Posty: 645

PostWysłany: Czw 19:33, 02 Sie 2012    Temat postu:

Jednak się nie myliłam Smile Wiedziałam, że chłopaki wyciągnął wnioski z poprzedniego meczu Wink
W pierwszym secie sędzia powinien nam uznać te dwa asy.. (na rozpoczęciu Bartka i o ile się nie mylę to potem Winiara), ale nie ma co wracać, wygraliśmy w bardzo dobrym stylu. Na początku setów walka była wyrównana, jednak końcówki zdecydowanie należały do naszych. Podobała mi się gra Michała Winiarskiego. Profesore potrafił wyjść na prawdę z ciężkich sytuacji. Było czuć bardziej niż zwykle Marcina Możdżonka. Dostał kilka fajnych piłek, które równie dobrze zakończył. Oczywiście każdy gracz wnosi coś na boisko Wink Gwoździe Pita, ataki Zibiego i Bartka, oborny Igły, akcja Ziomka z przechodzącej no i nasz niezawodny Rucek. W trzecim secie miażdżyliśmy Argentynę
Dzisiaj nasi grali z innym nastawieniem, sprawiali wrażenie baaardzo spokojnych. W ogóle bez emocji. Wydaje mi się, że w tym spotkaniu jeszcze nie pokazali szczytu swoich możliwości, mimo to wygrali Wink
Powiem Wam, że te niebieskie koszulki aż tak tragicznie nie wyglądają, aczkolwiek koszulki mogłyby być trochę szersze

Ostatnio zmieniony przez Tish dnia Czw 19:34, 02 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Czw 21:50, 02 Sie 2012    Temat postu:

Hahah Tish szersze? Co Ty, tak ich opinają, że ... zawsze na początku meczu się śmieję i nie mogę tego powstrzymac Very Happy chłopaki wyglądają w takich opinających mięśnie bluzeczkach na .. a nie będe nieprzyzwoitych słów używac

Wynik ładny do 20, 18 i 16
No niestety w 3 secie wypuściliśmy ich z 15, ale no trudno, chłopaki chyba wiedzą jak ja lubię Argentyńczyków Very Happy
Przyznam się, że podczas Memoriału nie zwracałam za bardzo uwagi na przewagi Argentyńczyków i skupiałam się na ich zawodnikach, a nie grze naszych. Dziś grały przeciwko sobie te same drużyny, a ja byłam tak chamsko nastawiona do mojej Argentyny, no sama w siebie nie wierzyłam, mój mózg działał przeciwko mnie samej ale wszystko wraca do normalności, chcę się spotkac z Argentyną w finale o złoto Very Happy

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pią 7:58, 03 Sie 2012    Temat postu:

W pierwszym secie jak nam wpadła taka prosta piłka to troche sie obawiała że wrócił do nas mecz z Bułgarią. Winiar to jest profesor. Tym bardziej że jest doświadczonym i wie jak wyjśc z każdej opresji. Brakuje mi troche ataków Nowakowskiego. Na PŚ to Nowakowski atakował często. Tu mi trochę brakuje tego.

Tish

Posty: 645

PostWysłany: Pią 13:06, 03 Sie 2012    Temat postu:

Lei miałam na myśli kolor Very Happy rozmiar oczywiście, że powinien być większy bo sprawiają takie wrażenie jakby się w nich cisnęli Razz
Jakoś o mecz z Argentyną byłam bardziej spokojna niż z Bułgarią. Może to dziwne, ale Bułgaria zawsze wydawała mi się jakimś takim zespołem nie do końca rozgryzionym. W pewnym momencie zaczęłam rozmawiać z telewizorem Very Happy
Pierwszy set z Argentyną też nie spokojnie się oglądało jeszcze po tej spadającej piłce, ale już później byłam niemal pewna, że wygrają.

olii
Kadra A

Posty: 423

Skąd: S.

PostWysłany: Pią 14:55, 03 Sie 2012    Temat postu:

Szczerze mowiac to poczatki setów były takie troche za opornie.. O wynik byłam spokojna, no bo coz, nie oszukujmy się, w tym meczu byliśmy faworytami, a tym bardziej po ostatniej porażce chłopaki pewnie sami sobie chcieli cos udowodnić.. Dobra gra Winiara, no ale tego to chyba nie musze mowic Razz Szkoda jedynie tych niezaliczonych asów, no ale trudno. Jutro kolejny mecz i kolejne emocje Very Happy

mewka

PostWysłany: Pią 15:38, 03 Sie 2012    Temat postu:

No i było tak jak mówiłam Very Happy Punkty są nam bardzo potrzebne. W końcu wciąż mamy teoretyczną szansę na awans z pierwszego miejsca, ale Bułgaria musi nam w tym pomóc przegrywając przynajmniej jedno spotkanie. Tak, wiec Lei powiedz swoim Argentyńczykom, żeby jutro rozprawili się z Bułgarią

Teraz już będzie z górki. Tak jak Margi byłam dziwnie spokojna przed meczem. Podświadomie czułam, że wygramy. No asów było sporo, a tych niezaliczonych szkoda, aczkolwiek i tak nie wiele pomogły naszym rywalom. Ziomek gra środkiem stanowczo za mało. Igła jak zwykle niesamowity Very Happy No i Profesore o którym wspominałyście Co ja się będę więcej rozpisywać. Oby ta szczytowa forma wróciła, kiedy będzie najbardziej potzrebna Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka mężczyzn Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)