Turniej kwalifikacyjny do IO: Polska - Rosja

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4145

Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 16:25, 01 Maj 2012    Temat postu: Turniej kwalifikacyjny do IO: Polska - Rosja

Polska - Rosja

02.05.2012
godz. 15:30
Polsat Sport

po pierwszej wygranej czas na Rosjanki i prawdziwy sprawdzian dla nas. będzie walka, a ponieważ jestem patriotką obstawiam wygraną 3:2 Razz

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Wto 16:32, 01 Maj 2012    Temat postu:

Stawiam 3:2 dla nas. Będzie cięzko ale jak zatrzymamy Gamova to połowa sukcesu. Zresztą ostatnio Gamova nie zachwyca forma tzn nie zachwycała.

Posty: 4145

PostWysłany: Wto 16:37, 01 Maj 2012    Temat postu:

jeśli blok zafunkcjonuje jak w meczu z Holandią to powinno być dobrze, oby Wink

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Wto 16:49, 01 Maj 2012    Temat postu:

Mam nadzieję że Rosjanki obejrzały dzisiejszy mecz i przestraszyły sie naszego bloku Very Happy

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto 17:15, 01 Maj 2012    Temat postu:

hehe generalnie to One są mistrzami w stawianiu bloku ale jutro to będzie wojna,mam nadzieje że taka prawdziwa walka.Ja stawiam też 3:2 dla nas.Dziewczyny naprawdę prezentują się dobrze,jutro muszą uważać z przyjęciem bo to jest podstawa a Rosjanki lubią mocnej atakować ale wierzę w dziewczyny Smile

PostWysłany: Wto 20:47, 01 Maj 2012    Temat postu:

Taaa Rosjanki pewnie już się trzęsą ze strachu i nie będą mogła spać w nocy, bo będzie im się śnił nasz blok Very Happy Nasi Złoci już z niego słyną, więc czas na Złotka Very Happy
W zeszłym roku nasze dziewczyny dwukrotnie zmierzyły się z Rosjankami i za każdym razem mecz kończył się w tie-breaku. Niestety z naszą przegraną. Czas to zmienić! 3:2 dla naszych Złotek Very Happy

drugi raz typowałam i drugi raz dobrze Very HappyVery Happy

POLSKA 3:2 Rosja (25:17, 16:25, 25:21, 19:25, 18:16)

brawo POLSKA !!

Ostatnio zmieniony przez MagdalenaM92 dnia Śro 17:23, 02 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Śro 17:48, 02 Maj 2012    Temat postu:

Co to w ogóle ma byc umieram przy tych meczach, sa emocje, są cholernie cieszy zwycięstwo nad Ruskimi <3 brawo, oglądałam cały mecz, zapominając prawie o maturze Very Happy

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Śro 18:13, 02 Maj 2012    Temat postu:

Boże co za emocje. Przyznam sie szczerze że w 4 secie troche zwątpiłam w nasze panie. Ale w 5 jakos byłam spokojna Smile Chociaż końcówka była ekstremalna Very Happy Cieszy to że potrafimy wyjśc z tak trudnych sytuacji. Szkoda że nasz środek tak nie błyszczał jak wczoraj. ale za to w 5 secie nasze środkowe pokazały klasę Smile Troche brakuje jeszcze precyzji. I dzisiaj jakos mało było Żebrowskiej. Ale nic cieszy wygrana Smile

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 8:31, 03 Maj 2012    Temat postu:

Ja co prawda meczu nie widziałam i nadrobie to zaraz bo ma być powtórka ale cieszę się ze dziewczyny wygrały,i to jeszcze po pięciu setach Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Czw 8:31, 03 Maj 2012, w całości zmieniany 1 raz
Diablica

Posty: 2131

PostWysłany: Czw 9:11, 03 Maj 2012    Temat postu:

Tak! Pokonanie Rosji to zawsze coś dobrego! Smile Kolejny krok do IO. Very Happy

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 12:46, 03 Maj 2012    Temat postu:

No cóż mecz był bardzo emocjonujący ale nie też nie stał na wysokim poziomie,my zagraliśmy znowu lżej,pewniej,jak to Kasia Skowrońska mówiła wcześniej że mimo iż nie było dużo czasu na zgranie to teraz dziewczyny będą grać na fantazji,na spotanie i myślę że nikt nas nie stawiał w roli faworyta też pomaga bo dzięki temu nie skupiam się na byciu faworytem a na grze i to nam lepiej wychodzi...mogły dziewczyny wygrać to w czterech setach ale trochę niepotrzenych błędów się wkradło ale dzięki temu w tie-breaku z którym różnie bywa wyszłyśmy zwycięsko a to jeszcze napewno podnosi morale zespołu Smile W każdym mecz widać ducha walki.Każda dziewczyna daje coś od siebie,Skorupa mnie zachwyca powiem bardziej od Mileny Radeckiej dzięki temu gramy szybciej i praca na linik rozgrywająca-atakująca wygląda naprawdę dobrze,Kasia dzisiaj pokazała po raz kolejny klasę i różnorodne formy ataku,fajne jest to w niej że nie pcha na siłę przed siebie ale dopasowuje się do sytuacji na boisku z pewnością jest to wielka zaleta,już w pewnym momencie to Rosjanki nie mogły patrzeć na Naszego Skowronka która dawa im we znaki! Fajnie,fajnie ale jeszcze jednak sporo przed nam,mamy komfortową sytuacje ale jednak musimy jeszcze walczyć o wyjście z grupy a potem o awanas Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Mecze reprezentacji 2011/2012 / siatkówka kobiet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)