XVII kolejka: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

Charlotte

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 3351

Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 13:30, 22 Lut 2012    Temat postu: XVII kolejka: Jastrzębski Węgiel - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

PostWysłany: Śro 15:12, 22 Lut 2012    Temat postu:

huh co za spotkanie! Smile Nie wiem na kogo postawić bo tutaj oby dwie drużyny mogą wygrać ale stawiam na 3:2 dla...Zaksy! Very Happy Amy pamiętaj każdy ma wartość ale JW tą wartość ma duża ale nie wiem czy w tym meczu to pokaże.. Smile

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Śro 15:40, 22 Lut 2012    Temat postu:

Pamiętajmy że JW jako pierwsze przerwało pasme zwyciest Zaksy. W Półfinale o PP wygrali z ZAksą i to dwa razy 3:2. więc licze na zacięty bój. Chciała bym 3:1. Ale po ładnym meczu może być 3:2 SmileSmile

PostWysłany: Nie 20:01, 26 Lut 2012    Temat postu:

No i przegrało. Ehh tak jestem wkurzona na to że tak przegrali. Wiadomo 3 miejsce i tak by nie zajeli, bo i tak i tak czeka ich walka z Delectą. Ale to co dzisiaj pokazali to mnie niepokoi. Boję sie że na play-offy nie zdążą z formą. Gdyby wygrana w tym pierwszym secie, która była tak blisko, może inaczej by sie potoczył mecz. Wiem zabrzmi to może żle ale jesli przeciwnik wychodzi w okrojonym składzie to sie to wykorzystuje taki jest sport. A tu było wręcz odwrotnie. To Zaksa wyszła na mecz jak by miała wszystkich zawodników do dyspozycji, a JW odwrotnie. Nie mam nic do Zbyszka(może to że ściął włosy:D) i Michała bo wracają po kontuzji. Więc mogli mieć kiepski mecz ale inni?? Chociaż lubię JW i im bardzo kibicuje to mnie ostatnio nie rozpieszczają Very Happy Nie ma co trzeba zmienić rozgrywającego z całym szacunkiem ale Viniedo to może być drugim rozgrywającym, jak dla mnie to on żle rozgrywa. Przydał by sie taki solidny rozgrywający. No i przydali by sie jacyś przyjmujacy którzy by mogli zmienić Kubiaka albo Bartmana. Bo Bozko i Nemer sorki ale nie dają rady. Kiepsko i czarno to widze. Szkoda bo przy dobrej formie mogli dojśc dalej. No nic licze na to że w play-offach pokażą lepszą gre.
A co do Zaksy to jedynie mogę napisać brawo za to że mimo osłabienia wygrali.

terefere0
Kadra B

Posty: 75

Skąd: Warmia

PostWysłany: Nie 21:06, 26 Lut 2012    Temat postu:

Właśnie? Co się Zibiemu stało we włosy?, razem z włosami odeszła forma- tak można pomyśleć. Szkoda. Naprawdę było mi go szkoda, że musiał zejść zboiska Żałuję też, że nie udało im się ugrać chociaż seta, bo swietnie walczyli. Rusek imi zaimpoował w obronie. Akcje były długie i widowiskowe. Jastrzębskji w ogóle nie jest przewidywalny, bardzo zaskakują czasem na minus. Myślę tak od finału PP a teraz się utwierdziłam,
Kurczę, z tymi włosami to mógł być jakiś zakład . Nie wierzę że tak dobrowolnie. Zaczynam go nazywać ZetBald9 Wink

PostWysłany: Nie 22:13, 26 Lut 2012    Temat postu:

Na pewno na dzisiejszy wynik wpływ miały kontuzje Łasko i Bartmana, którzy nie wrócili jeszcze do pełnej dyspozycji, jednak mimo wszystko spodziewałam się walki, tym bardziej, że Kędzierzynianie wciąż grają w okrojonym składzie. Czuję, że po prostu Jw nie miało takiego lidera, który stanowiłby o trzonie swojej drużyny. Po pierwszych meczach w tym sezonie było widać, że będą mieć problem z rozegraniem i mimo obecności Łasko, Kubiaka, czy Bartmana w zespole, wciąż jest to widoczne, bez dobrego sypacza będzie im naprawdę trudno. Przede wszystkim, dzisiaj nie było widać tej radości z gry, bez której ciężko jest wygrać mecz.
Zobaczymy, jak będzie dalej, choć szczerze mówiąc trochę martwi mnie, że na dwa tygodnie przed play-offami Jastrzębianie są z formą w lesie, a Delecta wręcz przeciwnie. Wiadomo, że wiele zależeć będzie od Antigi. A dla Kędzierzynian naprawdę ogromny szacunek, bo pół składu im się wykruszyło i dzisiaj trener nie miał wielkiego pola do manewru, a i tak mecz wygrali.
A jaki z tego wniosek ? Nie golić się, Bojić też w piątek zgolił brodę i Resovia mecz przegrała Very Happy

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pon 12:11, 27 Lut 2012    Temat postu:

O ile ŁAsko zaprezentował sie po przerwie dobrze, nie powiem że świetnie ale dobrze to Zbyszek cienko.Ale to kwestia kilku meczy, i dojdzie do formy. Oczywiśce zawsze potrzeb jest lider na boisku ale zespół musi mu pomagać. Weronika ja martwie sie właśnie tym że JW z formą kiepsko a Delecta idzie ładnie.Mam nadzieję ze to chwilowe.

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Pon 21:47, 27 Lut 2012    Temat postu:

Amy, ja myślę, że kluczowy będzie piątkowy mecz, w którym Jastrzębianie zagrają z Resoviakami Wink Trochę to ironiczne, ale jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, w starciu Delecty z Jastrzębiem, nie miałabym raczej wątpliwości co do tego, kto wygra, patrząc oczywiście na składy drużyn. Delecta za sprawą Antigi nabrała niesamowitego doświadczenia i to na pewno jego aktualna gra będzie miała ogromny wpływ na to, jak potoczą się play-offy. Zobaczymy, jak zagra Jastrzębie, trochę odbija im się to wymienienie połowy składy, ale pozostaje liczyć, że będzie dobrze Smile
Może odchodząc na chwilę od tematu Jastrzębian, to także liczę na ten piątkowy mecz, ale ze względu na Resovię właśnie, bo i my bardzo potrzebujemy dobrego meczu, dobrej gry, aby do play-offów, czy Pucharu CEV, przystąpić z dobrymi humorami Smile