XVI kolejka: PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Śro 20:53, 15 Lut 2012    Temat postu: XVI kolejka: PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel

PostWysłany: Czw 9:39, 16 Lut 2012    Temat postu:

Uhuhuu spotkanie na szycie chciałabym aby zwycięsko wyszła Skra ale boję się że JW i Amy będą krzyżować drogi ale my się nie damy i 3:1 dla Siekiery Razz

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 13:52, 16 Lut 2012    Temat postu:

No nie Margi ja mam krzyżować wam drogi ? Nie Very Happy Wygra lepszy. Ale chciała bym 3:2 Smile Skra ma dużo punktów a JW bardzo sie przyda SmileSmile Więc 3:2 a dla kogo Very Happy to niech zostanie cichą tajemnicą Very Happy

no nic brawa dla skrzatów Wink
swoja droga wiece co dzieje sie z Zibim i Łasko?

Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Sob 16:38, 18 Lut 2012    Temat postu:

Jastrzębie przegrało kolejny mecz ze Skrą.. Szkoda mi chłopaków, liczyłam na ich wygranąWink

Weronika
Kurko Miłośnik

Posty: 2285

Skąd: podkarpackie

PostWysłany: Sob 16:43, 18 Lut 2012    Temat postu:

PGE Skra Bełchatów vs Jastrzębski Węgiel: 3:0 (25:18, 25:23, 25:21)
MVP: Michał Winiarski

Spodziewałam się bardzo dobrego meczu, dlatego szkoda, że mecz zakończył się wynikiem 3:0, jednak, mimo błędów Jastrzębian, drugi i trzeci set były jeszcze w miarę wyrównane. Malinowski był nieco stremowany, Skra zdobyła w całym meczu aż jedenaście bloków punktowych. Trochę ciekawiej zrobiło się w trzecim secie, kiedy po błędzie Bełchatowian zrobiło się 20:20, jednak Skra nie odpuszcza w końcówkach. Nie zmienia to jednak faktu, że Jastrzębianie nie byli w stanie wygrać tego meczu, robili, co mogli, ale na pewno trudno gra się im bez Łasko i Bartmana, których brakowało szczególnie dzisiaj.
Michał ma jakieś kłopoty z barkiem i odpoczywa, a u Zbyszka po finale Pucharu Polski zdiagnozowano złamanie kości strzałkowej. Wrócił już do treningów, ale jeszcze nie grać nie może.

amylee

Posty: 6470

No to tak. Najpier odpowiem na twoje pytanie Olii. Łasko miał coś z barkiem i trener dał mu odpoczynek. A Zbyszek prawdopodobnie niedługo już będzie grał bo juz skacze na treningach. Więc to kwestia czasu. Chociaż dzisiaj był, ale po za boiskiem.
A co do meczu. O ile byłam zła na mecz z Fartem to dzisiaj nie jestem na nich zła. Wiadomo przykro mi. Ale wygrał lepszy, chociaż Skra dzisiaj grała nie na maksimum swoich mozliwości. Wielkie brawa dla JW za walke. Bo mogli urwac punkt. Bo dobrze grali w drugim i trzecim secie. Szkoda za brakło tak nie wiele. Szkoda mi było Malinowskiego, jak trener na niego naskoczył, wiadomo Łasko nie jest tak łatwo zastąpić. Szczerze to dla mnie Bożko nie powinien byc w nastepnym sezonie z JW. Powinni sciągnąc jakiegoś jeszcze dobrego przyjmującego aby pomóc Zbyszkowi i Michałowi. Dzisiaj nie wychodził środke. Nie wiem co sie działo dzisiaj z Viniedo, momentami fatalnie wystawiał no nic. trzeba zapomnieć i wygrac dwa ostanie spotkania.
Musze pochwalić Kubiaka, robił co mógł, na prawdę Smile

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Sob 17:13, 18 Lut 2012    Temat postu:

Jedyne, co mi się mało spodobało, to nieco zbyt nerwowe zachowanie trenera Nawrockiego, trochę przesadził z tym "KU*WA NOO" Wink Mimo wszystko gratulacje dla Skry, od kilku kolejek było jasne, że utrzymają pierwsze miejsce po fazie zasadniczej, Resovia powolutku się przygotowuje, do zobaczenia w finale, oby. Wink

PostWysłany: Sob 22:49, 18 Lut 2012    Temat postu:

Mecz oglądałam, pierwszy set był trochę za prosty dla Skry. JW się rozkręciło tak w połowie drugiego. Trzeci już był ciekawy, gdyby JW grało tak od początku na pewno wynik nie byłby taki jaki jest. Niby się cieszę z zwycięstwa Skry,ale myślałam, że Jastrzębianie powalczą. Kubiak sobie dobrze radził. Co do Malinowskiego - myślę, że jest dobrym zawodnikiem, tylko nie może się jeszcze jakoś "wgrać". Trochę trener na niego naskoczył, faktycznie.Wygrał lepszy. A, no i gratulacje dla Winiara za MVP. Wink