PÓŁFINAŁ nr 3: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 2285

Skąd: podkarpackie
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 15:31, 10 Kwi 2012    Temat postu: PÓŁFINAŁ nr 3: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów

PostWysłany: Wto 18:30, 10 Kwi 2012    Temat postu:

Mecz trwa i jest nadzwyczaj ciekawy Very Happy JW walczy.

2:2 i tie-break. Zobaczymy, kto się okaże lepszy, narazie obie drużyny grają po prostu jak z nut. Wink

Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów
2:3
(25:23, 19:25, 25:21, 26:28,12:15)
MVP:Bartosz Kurek

Jastrzębski Węgiel: Michał Łasko, Margarido Raphael, Zbigniew Bartman, Michał Kubiak, Russel Holmes, Bartosz Gawryszewski, Paweł Rusek (L), Bartosz Sufa, Rob Bontje, Luciano Bozko, Tiago Violas

PGE Skra Bełchatów: Mariusz Wlazły, Miguel Falasca, Bartosz Kurek, Michał Winiarski, Daniel Pliński, Marcin Możdżonek, Paweł Zatorski (L), Michał Bąkiewicz, Aleksandar Atanasijević, Karol Kłos

Ostatnio zmieniony przez Diablica dnia Wto 18:59, 10 Kwi 2012, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 3055

PostWysłany: Wto 19:22, 10 Kwi 2012    Temat postu:

Buuu i nikt nie trafił Very Happy Oglądałam tylko końcówkę i nic nie powiem na ten temat

amber
Kadra A

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 236

PostWysłany: Wto 19:28, 10 Kwi 2012    Temat postu:

Świetny i emocjonujący mecz!!
Ogromnie cieszy mnie wygrana Skierki, choć JW walczył dzielnie!
Gratulacje za zasłużone MVP! Smile

Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Wto 21:25, 10 Kwi 2012    Temat postu:

O tak, MVP jak najbardziej zasłużone! Był moment kiedy na boisku Skry grał tylko Bartek był tu tu i tu i zdobywał punkty Wink
jestem ogromnie niepocieszona z wyniku, tak się jarałam pod koniec 4 seta, kiedy Jastrzębie miało zwycięstwo prawie w kieszeni! Znowu zmaścili, znowu moga miec do siebie pretensje.. I Vinhedo moim zdaniem dzisiaj dobrze się pokazał Wink Mariusz w Skrze obudził się dopiero w połowie 4 seta Możdżonka mi brakowało na boisku! ...

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Śro 7:27, 11 Kwi 2012    Temat postu:

To był bardzo ciekawy mecz który stał na wysokim poziomie ale też był niewykorzystaną szansą JW któy tak naprawdę mógł wygrać ten mecz 3:1 i liczyć się dalej...ja myślę że jak mieli piłkę setową w tym 4 secie podniosła się adrenalina i byli za bardzo pewni zamiast dokończyć swoją pracę to ten czas przeznaczyli na taką radość,podniecenie.DLa mnie tym lepiej choć JW ciągle nie potrai postawić kropki nad "i"wczoraj nie grał tylko atakujący ale grali pozostali,przyjumujący,rozgrywający,była zespołowość a w najważniejszych i sytuacyjnych momentach te piłki szły do lidera tak jak powinno być.A Skra z kolei mimo iż nie zaczyna najlepiej to zawsze potrafi zagrać pod presją i wyciągnąc ten mecz.Ciesże się że to my czyli Skra jesteśmy w finale i gratulacje dla Bartosz Kurka,to już drugie MVP.Bartosz szaleje! Smile

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Śro 10:03, 11 Kwi 2012    Temat postu:

No kurde!!! Zaraz dostane nerwicy. Napisałam takiego dużego posta i mis sei skasował wrrrr;/

Trosze jestem wkurzona na JW że nie wykorzystali szansy. Ale wynagrodzili mi to dobrym widowiskiem. Mecz zacięty i na wysokim poziomie Smile Ale niestety jak sie gra przeciwko takiemu zespołowi jak Skra to trzeba grac od początku do końca. Bo chwila nieuwagi i potrafią odwrócić losy meczu. Nawet jak im cos nie wychodziło potrafili wyjśc z trudnej sytuacji. Szkoda bo niewiadomo jak by wygladała sytuacja gdyby JW wygrał ten pierwszy mecz. Byli tak blisko Very HappyVery Happy Wszyscy mówili że JW zostanie w każdym meczu po 3:0. A tu niedali tak łatwo wygrać skrze. Musiała sie troche namęczyc. MVP zasłuzone Bartek ciągnął gre. To teraz JW musi wygrać mecz o 3 miejsce Smile I licze na to SmileSmile Nie ma innej opcji Very HappyVery Happy

Mam nadzieje że Łasko zostanie na następny sezon. Bo ten zespół ma potencjał. Zrobić tylko małą korekte na niektórych pozycjach i będzie dobrze. Dojdzie Łukasz Smilei czytałam że JW negocjuje z Igła Smile To było by coś wspaniałego Very HappyVery Happy No to na tyle Very Happy