Play off, Mecz 2: Resovia Rzeszów vs Tytan AZS Częstochowa

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Sob 9:11, 10 Mar 2012    Temat postu: Play off, Mecz 2: Resovia Rzeszów vs Tytan AZS Częstochowa

MVP: Piotr Nowakowski

Resovia: Tichacek, Grozer, Achrem, Nowakowski, Kosok, Lotman, Ignaczak (L) oraz Perłowski, Bojić, Dobrowolski, Mika
AZS: Drzyzga, Gierczyński, Murek, Sobala, Wiśniewski, Kamiński, Stańczak (L) oraz Hebda, Oczko, Kaczyński, Hunek, Lewiński

// tak mi smutno, tak nie radośnie, lalalalala ! ;-(
dobrze chociaż, że tego jednego seta chłopcy urwali... po wyniku widzę, ze 1 i 3 były dosyc wyrównane, ale 4 to .. porażka

Weronika
Kurko Miłośnik

Posty: 2285

Skąd: podkarpackie

PostWysłany: Sob 19:04, 10 Mar 2012    Temat postu:

Resovia wyszła z Lotmanem i Achremem na przyjęciu, jednak Paulowi nie szło najlepiej. Dopiero w drugim secie na boisko wszedł Bojić, z którego zagrywką Częstochowianie mieli dosyć duży problem Wink Brawo dla Marko, bo zagrał bardzo dobry mecz, zarówno defensywnie, jak i ofensywnie, 73% skuteczności w ataku robi wrażenie Smile Przy tym niezłe przyjęcie, a uważa się przecież, że zawodnik ma problemy z tym elementem. Przyznaję, że choć byłam spokojna o wczorajszy i dzisiejszy mecz, to zwycięstwo w dwumeczu bardzo cieszy. Najważniejsze, że nie straciliśmy za dużo sił, bo w środę czeka nas bardzo ważny mecz. Gratulacje dla Resovii Wink
Szkoda tylko, że nawet w dwunastce nie było Wojtka, przecież jego miejsce jest w szóstce Sad

Wybrane statystyki Resovii:
 - najwięcej punktów: Grozer 23, Nowakowski 15, Bojić 13, Achrem 11
 - skuteczność ataku: 50% (Nowakowski 77%, Bojić 73%, Grozer 45%, Achrem 43%)
 - przyjęcie zagrywki: poz. 57% / exc. 33% (Bojić 73/47, Ignaczak 56/44, Achrem 56/32)
 - bloki: 13 (Nowakowski 5, Grozer 4, Lotman 2, Achrem i Kosok po 1)
 - zagrywki punktowe: 10 (Grozer 5, Kosok 3, Bojić 2)

Ostatnio zmieniony przez Weronika dnia Sob 19:24, 10 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
milka
Mistrz Typera PlusLigi 2013! :D

Posty: 1180

Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Sob 20:11, 10 Mar 2012    Temat postu:

Ogólnie to trudno jakoś określić ten mecz. Wydaje mi się, że Lotman pewnie czuje się jako zawodnik wychodzący z kwadratu bo dzisiaj ewidentnie mu nie szło. Tichachek ładnie rozgrywał. Grozer niby nabił tych punktów ale tak naprawdę to nie grał świetnie. Przeplatał świetnymi zagraniami z słabymi. Alek dzisiaj troszkę gorzej niż wczoraj ale jest dobrze i utrzymuje to formę. Kosok dziś słabo a Nowakowski bardzo dobrze Smile Igła lepiej niż wczoraj i troszkę poszalał w obronie Razz I brawa dla Marko. Dzisiaj się odbudował po wczorajszym meczu i pokazał na co go stać Wink
A u Częstochowian to Kamiński zrobił swoje na zagrywce w drugim secie gdzie Resovia prowadziła chyba 5 punktami. Ustrzelił zagrywką i był problem z ukończeniem ataków. Blok AZS-u był nie do przebicia Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / PlusLiga 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)