Play off,mecz 2,3,4: Delecta Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 18:05, 11 Mar 2012    Temat postu: Play off,mecz 2,3,4: Delecta Bydgoszcz vs Jastrzębski Węgiel

Skąd: Wielkopolska

A ja nie typuje bo zle mi to wychodzi. Ma być dobre widowisko i wygrana JW.

Martii
Kadra A

Posty: 244

Skąd: Bydgoszcz / Poznań

PostWysłany: Nie 18:25, 11 Mar 2012    Temat postu:

Liczę na powtórkę Smile nie ważne ile będzie w setach, ważne żeby Delecta odniosła zwycięstwo Smile

Bławatek

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 1097

PostWysłany: Pon 20:48, 12 Mar 2012    Temat postu:

Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:23, 25:22, 15:25, 23:25, 9:15)
stan rywalizacji 1:1

MVP : Michał Łasko

czyżby nowe życie JW? Smile

Ostatnio zmieniony przez Bławatek dnia Pon 20:49, 12 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
Martii
Kadra A

Posty: 244

PostWysłany: Pon 23:29, 12 Mar 2012    Temat postu:

szkoda tego meczu .. no ale trudno. Mam nadzieję, że Delecta da radę w Jastrzębiu Smile
ważne że nie przegrali dziś bez walki ..

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Wto 10:52, 13 Mar 2012    Temat postu:

Tak tak tak Very Happy Właśnie o to chodzi. Chłopaki z JW weszli na boisku na prawde zmotywowani i nabuzowani Very Happy I w końcu wygrana Very HappyVery Happy Bo szczerze to sie bałam Very HappyVery Happy Szkoda pierwszego seta bo mógł byc wygrany przez JW. 1 2 i 4 set był tak wyrównany że aż miło sie oglądało. w 3 i 5 secie była pokazana siła JW. Takiego zawodnika jak Holmesa trzeba wykorzystywać. I Zbyszek wraca do swojej formy. Ogólnie to dobre widowisko było. Fajnie sie oglądało ten mecz. D o końca nie było wiadomo kto wygra.
Oby ostatnie dwa mecze w JW były wygrane przez nich SmileSmile
Konarski dobry jest tylko jeszcze momentami robi młodzieńcze błedy. ZA kilka lat albo nawet wcześniej będzie to na prawde świetny atakujący. I powiem z całą odpowiedzialnością że Konarski jest dla mnie lepszym atakującym niż Janeczek.

Madeleine_11
Kadra A

Posty: 466

PostWysłany: Wto 19:50, 13 Mar 2012    Temat postu:

Szkoda Delecty, bo chyba przestraszyli się, że mogą wygrać drugi raz 3:0. A naprawdę grali świetnie, aż do tego nieszczęsnego trzeciego seta. Na pewno oglądaliśmy dobre widowisko i to cieszy najbardziej Smile

Składy zespołów:
Jastrzębski Węgiel: Łasko (29), Raphael (1), Bartman (16), Gawryszewski (1), Holmes (14), Kubiak (19), Rusek (libero) oraz Nemer, Violas, Bontje (9) i Bozko
Delecta: Antiga (13), Masny (4), Wika (6), Jurkiewicz (11), Konarski (27), Cerven (10), Dębiec (libero) oraz Lipiński (1), Gradowski, Wrona (4) i Siltala

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Czw 16:56, 22 Mar 2012    Temat postu:

Tak Tak tak:d Szkoda że tego meczu nie pokazali na antenie. Po oglądaniu relacji suchej widziałam że mecz był wyrównany. Ale cieszę sie że JW wygrało. Nic tylko sie cieszyc i liczyc że JW dzisiaj skończy rywalizacje na 3:1 SmileSmile Do boju Very Happy

Składy drużyn:

Jastrzębie: Łasko (28 ), Kubiak (16), Gawryszewski (7), Raphael (5), Bartman (5), Holmes (11), Rusek (libero) oraz Violas, Bozko (3), Nemer (1) i Bontje

Bydgoszcz: Wrona (8 ), Konarski (17), Siltala (12), Jurkiewicz (10), Masny (3), Antiga (10), Dębiec (libero) oraz Gradowski (1), Waliński (1), Wika i Lipiński

Ostatnio zmieniony przez mewka dnia Czw 21:46, 22 Mar 2012, w całości zmieniany 3 razy
Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Czw 22:44, 22 Mar 2012    Temat postu:

Kontynuowałam oglądanie i szkoda mi było chłopaków z Delecty.. Zależało im, bardzoooo chcieli, ale kurde w połowie 3 i cały 4 grali jak podjarani.. Byli już tak zmęczeni, że nawet komentator, chyba I. Mazur stwierdził, że L. Bernardi patrzy na Antigę z litością, bo nawet on by go zdjął z boiska... Niemniej przez długi czas gra była wyrównana i Delecta miała szanse. No ale nie byli chyba przyzwyczajeni do takiego wysiłku, jakim było granie tylu meczy .. Wink

Kadra A

Posty: 466

PostWysłany: Czw 23:38, 22 Mar 2012    Temat postu:

Wielka szkoda, bo zdecydowanie bardziej awans należał się Delectie Sad A tak niewiele brakowało. No, ale cóż. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie uda się chłopakom Smile I tak gratuluje im dobrego wyniku Smile

amylee

Posty: 6470

PostWysłany: Pią 16:45, 23 Mar 2012    Temat postu:

Czy ja wiem czy awans należał sie Delecie. Obie druzyny dały niezły popis przez te 4 mecze. Ja sie cieszę że JW wyszło z tego zwycięsko. I niemusieli grac jeszcze jednego meczu. Zagrali jak drużyna Smile Szczerze to mi też było żal Antigi i na miejscu trenera bym go zmieniła. Antiga to nie młody zawodnik. Trzeba go oszczędzać. Mecz był emocjonujący jak dla mnie widowisko pierwsza klasa Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / PlusLiga 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)