Play off, Mecz 1: Resovia Rzeszów vs Tytan AZS Częstochowa

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Czw 14:45, 08 Mar 2012    Temat postu: Play off, Mecz 1: Resovia Rzeszów vs Tytan AZS Częstochowa

PostWysłany: Czw 18:49, 08 Mar 2012    Temat postu:

Dobrze, że w tym terminie grają w Rzeszowie chłopaki!

Składy zespołów:

Resovia: Tichacek Lukas (2), Nowakowski Piotr (9), Achrem Olieg (17), Grozer Gyorgy (14), Kosok Grzegorz (8 ), Bojić Marko (1) i Ignaczak Krzysztof (L) oraz Lotman Paul (14), Grzyb Wojciech, Gontariu Adrian (3)

Tytan: Drzyzga Fabian (2), Sobala Wojciech (5), Gierczyński Krzysztof (11), Kamiński Michał (17), Wiśniewski Łukasz (6), Murek Dawid (7) i Stańczak Adrian (L) oraz Hebda Miłosz (2), Oczko Jakub

MVP Lukas Tichacek

Ostatnio zmieniony przez mewka dnia Pią 20:05, 09 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz
Lei

Posty: 5715

PostWysłany: Pią 22:09, 09 Mar 2012    Temat postu:

Mecz bez transmisji, lubię zepsuc piątek, nie ma co. Kiedy czytałam, że już 2:1 pomyślałam, że może jeszcze się uda? No coż, szkoda

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Pią 22:59, 09 Mar 2012    Temat postu:

Brawa dla Resovii, może mecz nie stojący na bardzo wysokim poziomie, ale liczy się, że wygraliśmy Wink Mimo wszystko Wiśniewski i Kamiński swoimi zagrywkami napsuli trochę krwi Resovii. Trochę szkoda, że Bojić został tak szybko zmieniony, tym bardziej, że już na początku skończył jedną piłkę, co prawda nie przyjmował rewelacyjnie, ale z tymi zagrywkami Wiśni i Kamińskiego to mieli problem wszyscy przyjmujący... Wink

Ostatnio zmieniony przez Weronika dnia Pią 22:59, 09 Mar 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Pią 23:17, 09 Mar 2012    Temat postu:

Resovia nie zagrała na 100% sowich możliwości. Mecz miejscami był nudny. Kibice bardziej się dostosowali do poziomu meczu. Pierwszy set nie rozpoczął się najlepiej, Marko źle przyjął dwie/trzy piłki i zaraz został zmieniony. Przegrywaliśmy z dużo przewagą w tym secie ale się podnieśli (bloki w końcówce bardzo pomogły) i wygrali tego pierwszego seta. W drugim secie od początku prowadziliśmy ale było też pare przestojów gdzie Częstochowa nas doganiała.Ale na szczęście drugi set dla nas. W trzecim to mecz punkt za punkt ale chwilowo straciliśmy koncentrację i końcówka należała do Częstochowian. Czwartego seta bez problemu się udało wygrać Wink
Jak dla mnie to MVP powinien dostać Alek. Ładnie atakował czy też przyjmował. Żył meczem. Przyjęcie na początku nie było najlepsze także Lukas musiał się trochę nabiegać ale z każdą kolejna akcją było coraz lepiej. Grozer coś dzisiaj nie swój był. Kiepski atak i psuł te zagrywki. Lotman jako rezerwowy spisuje się bardzo dobrze. Uspokoił przyjęcie i ładnie też w ataku. Szkoda tylko Grzyba, że znów w kwadracie stoi. Facet przeżywa swoją drugą młodość i jak grał to nigdy nie schodził ze swojego poziomu. Nie rozumiem trenera.

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Pią 23:34, 09 Mar 2012    Temat postu:

Lei, nie oglądałam, jedynie słuchałam i oczami wyobraźni widziałam te wszystkie akcje Very Happy Na pewno gdyby Częstochowianie zagrali z Janeczkiem, to byłoby nam trudniej, ale mimo wszystko i tak widać różnicę klas. Choć mam nadzieję, że jutrzejszy mecz będzie nieco ciekawszy Wink

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / PlusLiga 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)