LM, playoff 12: Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn- Koźle

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 2285

Skąd: podkarpackie
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Pon 17:28, 06 Lut 2012    Temat postu: LM, playoff 12: Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn- Koźle

Arkas Izmir - ZAKSA Kędzierzyn- Koźle

środa, 08.02.2012
godz. 18:30
Polsat Sport
_________________
Mam nadzieję, że Kędzierzynianom uda się zrewanżować, Izmir już w tamtym tygodniu był na spokojnie do ogrania. Arkas ma przewagę własnego boiska, ale do gry wrócić ma ponoć Guma, także myślę, że dojdzie do złotego seta, oby wygranego przez Kędzierzynian Smile

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Pon 17:54, 06 Lut 2012    Temat postu:

Oczywiście liczę na udany rewanż no i konsekwencja w postaci złotego seta i mam nadzieje że tego złotego tie-breka uda się również wygrać.Racja że można wtedy było wygrać z Arkasem ale nie udało się więc mam nadzieję że się uda tym razem! Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Pon 17:54, 06 Lut 2012, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto 13:31, 07 Lut 2012    Temat postu:

trzymam kciuki ! oby się znów udało wygrac!

PostWysłany: Śro 20:01, 08 Lut 2012    Temat postu:

No i Zaksa przegrała i to 3:0 Sad Kurcze a nic nie zapowiadało tego Sad Pierwszy set ładny ale dwa kolejne to porażka. Oglądałam i zastanawiałam sie czy to ta Zaksa z początku Ligi?
Rouzier jego to już od kilku meczy nie ma;/ I niby wyszedł taki skład jak zawsze oprócz jednego zawodnika stałego w pierwszej 6 czyli Gladyra. Rozczarowała mnie Zaksa. Myślałam że powalczą. Bo Izmir był w zasięgu ich reki.

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Śro 20:26, 08 Lut 2012    Temat postu:

Oglądałam momentami i powiem, że dawno nie widziałam tak rozbitej Zaksy... Szkoda, bo mieli dużo łatwiejszego rywala, niż Resovia.

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Śro 20:33, 08 Lut 2012    Temat postu:

Mnie też Zaksa rozczarowała,jeszcze pierwszy set był wyrównany i Zaksa wykazała mocną psychiką i taką wiarą w zwycięstwo o tyle ten drugi set od 15pkt do trzeciego to kompletnye załamanie gry.Chyba te zmiany nie byly najlepsze.Samica w bloku!To prawda ma jakieś doświadczenie ale czy to nie wpłyneło też póżniej na przebieg a pożniej zmiany za Rouziera Witczak potem Witczak w bloku, były na zasadzie łapmy się czego się da bo to tez nie wyszło.Niestety bez takiego gracza jak Gladyr Zaksa jest nieco osłabiona praktycznie powiedzmy sobie jest pod kreską.Dzisiaj przeciwko Izmirowi ciut słabiej dynamicznie ale jedak to takie troszeczkę i tak potrafi zrobić róznicę.W trzecim secie szkoda że Zaksa była taka zrezygnowana aż nie mogłam patrzeć,stoją każdy się patrzy po sobie i nic z tego nie wynikało.Izmir się po prostu z nami bawił i im ta zabawa wyszła na dobre i z uśmiechem my nieco gorzej wyszliśmy i niestety to dla na koniec Sad

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / Liga Mistrzów, Puchar CEV, inne puchary 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)