LM, grupa C, 3 kolejka: Trentino Volley - Zaksa K-K

Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 11607

Skąd: Podkarpacie:)
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Nie 12:54, 11 Gru 2011    Temat postu: LM, grupa C, 3 kolejka: Trentino Volley - Zaksa K-K

PostWysłany: Śro 23:03, 14 Gru 2011    Temat postu:

Ależ ZAKSA jest mocna w tym sezonie!! jak dla mnie ten mecz powinien zakończyć się już wcześniej, gdyby nie te koszmarne błędy sędziego!! na jego miejscu nie pokazywałabym się w Kędzierzynie!!
a te drużyny włoskie i ich teatralność... Tyle lat oglądam już siatkę i dalej nie mogę przetrawić Stojczewa tak opierniczającego swoich zawodników na czasach...
Znowu Kędzierzyn prowadził 2:0 i już się bałam, że ten wynik zaczyna uciekać tak, jak z Jastrzębiem, ale na szczęście wyszli zwycięsko z tego pojedynku.

i zapisałam sobie dwa kwiatki:
-Mielewski: "Teraz przygotować sobie swobodną, wypieszczoną akcję!"
-Samik czystą polszczyzną: "Gramy ku*wa" Very Happy

Gratulacje dla Kędzierzyna! zwycięstwo w paszczy lwa smakuje świetnie Very Happy

Weronika
Kurko Miłośnik

Posty: 2285

Skąd: podkarpackie

PostWysłany: Śro 23:21, 14 Gru 2011    Temat postu:

Trentino Volley - Zaksa Kędzierzyn-Koźle: 2:3 (23:25, 17:25, 23:25, 24:26, 17:19)

Naprawdę przepiękny mecz, dawno nie oglądałam tak dobrego spotkania. Zaksa grała niesamowicie, jednak mogło być spokojnie 3:0, gdyby nie te pomyłki sędziowskie.. Wink
Włosi nie grali niczego szczególnego, gra Kazijskiego ogromnie falowała, jednak pod koniec Juantorena zaczął grać coraz pewniej, stając się liderem i to głównie do niego szło najwięcej piłek.
Pierwszy set zaczęliśmy bardzo dobrze, głównie dzięki zagrywce. Drugi set rozpoczął się dla nas wyśmienicie, prowadziliśmy 7:0. Włosi powoli zaczęli eliminować przewagę, jednak nie udało im się wygrać całego seta. W kolejnym secie także byliśmy lepsi, jednak dzięki kilku pomyłkom sędziowskim przegraliśmy partię. Bardzo bałam się, że Guma da się wyprowadzić z równowagi, ponieważ włoska publiczność ostro zaczęła go prowokować po tym, jak nie zgadzał się z sędzią Wink . Na szczęście nie udało im się to, w końcu Paweł to klasa sama w sobie Wink . W czwartej także pojawiły się błędy głównego arbitra. Tie-break bardzo wyrównany, szczególnie nerwowa końcówka, w której do samego końca graliśmy punkt za punkt.
Głównie dzięki rozegraniom Żygadły udało im się doprowadzić do tie-breaka, bardzo dobra gra Łukasza, który zastąpił słabo grającego Raphaela. Sądzę, że po tym meczu pozycja Łukasza w zespole ogromnie wzrośnie, do tej pory właściwie wykonywał tylko polecenia Stojczewa, wchodząc na 1-2 akcje Wink
Samik udowodnił po raz kolejny, jakim jest inteligentnym i świetnie wyszkolonym siatkarzem. Antek zdobył aż 32 punkty, atakując ze skutecznością 51%. Brylowaliśmy także w bloku: 1 Samika, 2 Zagumnego, 2 Ruciaka, 2 Czarowskiego, 3 Gladyra, 4 Rouziera. Reszta statystyk tutaj: [link widoczny dla zalogowanych]
Zachowanie głównego sędziego po prostu żenujące, nie wiem, kto przydzielił do meczu o takiej randze takiego pajaca.. Po trzech bardzo ważnych błędach przestałam liczyć jego kolejne pomyłki.
Brawa dla Jurka za powrót na boisko i to w dodatku w jakim stylu! Smile
Naprawdę niesamowite, że wygraliśmy z Trentino i sędzią na ich własnym boisku Smile

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Czw 8:38, 15 Gru 2011    Temat postu:

Dziewczyny które nie oglądały tego meczu. Polecam wam z ręką na sercu. Dawno nie oglądałam tak świetnej siatkówki. Te akcje obrony, ataki. Ja chce wiecej takiej siatkówki. Miałam juz po 3 secie wyłączyć ale wytrzymałam do samego końca bo tak mi sie to widowisko podobało. Oprócz tego sędziowania to mecz na bardzo ale to bardzo wysokim poziomie. Sędzia jakiś kurna ślepy, i tępy. A te gwizdy pfff na Gumie to tego wrażenia nie robią. Bardzo świetna gra Samiki Very Happy Kończył takie piłki że aż sie momentami bałam żeby nie zepsuł Very Happy Trochę coś Rouzier faluje. No i drugi set zagrywka Glaydra i taka przewaga Very Happy Świetnie Smile
Ja myslę że Łukasz już pokazał na PŚ jakim jest dobrym siatkarzem. I wczoraj tylko utwierdził swoją pozycje. Rzeczywiście dzięki niemu grali 5 setów. Ahhh jak bedzie leciała powtórka to chyba jeszcze raz obejrzę. Cudo nie mecz:DVery Happy

Weronika

Posty: 2285

PostWysłany: Czw 15:30, 15 Gru 2011    Temat postu:

Przede wszystkim Zaksa pokazała, że nie jest skupiskiem indywidualności, ale bardzo zgranym kolektywem.
Wiadomo, że nie należy traktować tego zwycięstwa tak, jakby by Zaksa już wygrała Ligę Mistrzów, niemniej jednak zagrali świetny mecz, co bardzo dobrze rokuje na przyszłość Smile . Oby w środę zagrali tak dobrze, jak wczoraj Smile

Trentino PlanetWin365: Matey Kaziyski (21), Osmany Juantorena (20), Emanuele Birarelli (6), Raphael (1), Jan Stokr (19), Mitar Djuric (18 ), Andrea Bari (L), Tsvetan Sokolov (1), Dore Della Lunga, Łukasz Żygadło, Massimo Colaci (L),

Zaksa Kędzierzyn-Koźle: Paweł Zagumny (2), Rouzier (32), Samica (18 ), Michał Ruciak (13), Patryk Czarnowski (11), Jurij Gladyr (17), Piotr Gacek (L), Sebastian Warda, Wojciech Kaźmierczak, Grzegorz Pilarz, Serhiy Kapelus.

Ostatnio zmieniony przez Weronika dnia Czw 15:30, 15 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Czw 15:34, 15 Gru 2011    Temat postu:

Ja nie wypowiem się ale jestem trochę zaskoczona acz sczęśliwa,wynik napewno tak samo obrazuje jak mecz Skrzatów że był pasjonujący,emocjonujący,cięzki,widowiskowy ale jesli Amylee poleca to szukam już powtórki! Smile

PostWysłany: Czw 15:40, 15 Gru 2011    Temat postu:

tak?Fajnie ale musze tę szansę przepuścić bo niestety nie mam teraz dostępu do telewizora,bedę szukać dalej ale dzięki za inforamcję Smile

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Czw 15:41, 15 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
Lei
Kurko Znawca

Posty: 5715

PostWysłany: Czw 18:06, 15 Gru 2011    Temat postu:

Oglądalam właśnie powtórkę i bardzo się cieszę Smile A i cieszę się, że Łukasz Ż. grał , a nie grzał ławy Smile

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / Liga Mistrzów, Puchar CEV, inne puchary 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)