Dołączył: 27 Lis 2011
Posty: 4145

Skąd: Wrocław
Płeć: Kobieta

PostWysłany: Wto 17:50, 20 Gru 2011    Temat postu: LM, 4 koleja ACH Volley Lubljana - PGE Skra Bełchatów

To już dzisiaj? Jak ten czas szybko leci Very Happy

O 22 chcę obejrzeć film, więc mam nadzieję, że Skrzaty do tego czasu zakończą mecz Wink

Margaret
Mistrz Typera LŚ2012

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Wto 18:49, 20 Gru 2011    Temat postu:

No naprawdę czas leci jak szalony ale się cieszę że dzisiaj mecz i jeszcze transmisja jest na polscie sport Razz Wygramy 3:1,nie chce kolejnego tie-breaka z nimi!

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Wto 18:50, 20 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz
amber
Kadra A

Dołączył: 28 Lis 2011
Posty: 236

PostWysłany: Wto 23:49, 20 Gru 2011    Temat postu:

A jednak 3:0 Wink
Emocjonujący był w zasadzie pierwszy set, bo potem to już... jak się ma grających na takiej skuteczności Kurka i Wlazłego to ciężko z nimi wygrać Wink w dodatku biorąc pod uwagę ile dziś pkt Mariusz natrzaskał zagrywką Wink
oby tak dalej!!

amylee
Mistrz Typera IO2012

Posty: 6470

Skąd: Wielkopolska

PostWysłany: Śro 9:39, 21 Gru 2011    Temat postu:

Rzeczywiście emocjonujący był 1 set. Swietnie że nasi wygrali tego pierwszego seta i to póżniej przeniosło sie na kolejne sety. Smile Bardzo jestem zachwycona gra Karola Kłosa. Chłopak powinien więcej grac bo na prawdę robi to dobrze. No w końcu u Mariusza zadziałała zagrywka:D heh Smile Rzeczywiście 2 i 3 set to pokazanie jakich mamy dobrych skrzydłowych Wlazły i Bartek robili co chcieli Smile

Margaret

Posty: 3597

Skąd: Łódż

PostWysłany: Śro 13:15, 21 Gru 2011    Temat postu:

Oglądalam meczyk i cieszę się że gładka wygrana i mimo wielu emocji jakie przeżyłam w Łodzi nie powtórzyli tego w tym wczorajszym meczu Very Happy Pierwszy set był taki decydujący,w którym widzieliśmy jeszcze tą walkę z pierwszeo meczu ale pózniej to już popis Bartka pod siatką i Mariusza swoja zagrywką,mój Lewis zdecydowanie wolałby mieć Wlazłego u siebie niż przjmować jego zagrywki ale co zrobić takie życie...ktoś musi przegrać aby... Razz Dziękuje Smile I ta kaczuszka w wykonaniu Bartka Razz

Ostatnio zmieniony przez Margaret dnia Śro 13:15, 21 Gru 2011, w całości zmieniany 1 raz

Wczoraj jak dla mnie MVP powinno trafić do duetu Mielewski&Drzyzga
" J.M. - Mamy małe problemy techniczne z sygnałem.
W.D. - Zima...
J.M. - A ja sobie z nimi porozmawiam na ten temat."

Diablica

Posty: 2131

Skąd: Kraków :)

PostWysłany: Śro 17:23, 21 Gru 2011    Temat postu:

Ja nie oglądałam! Sad Nie miałam dostępu do komputera Sad Dlatego czekam na powtórkę.
Cieszę się, że mamy kolejne 3pkt Wink Oby tak dalej Very Happy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.officialbartoszkurek.fora.pl Strona Główna -> Sezon 2011/2012 / Liga Mistrzów, Puchar CEV, inne puchary 2011/2012 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)